KOLONIE I OBOZY JEŹDZIECKIE W KJ HUZAR

W tym roku wakacje zapowiadają się znów bardzo ciekawie, planujemy aż 9 turnusów!

 

Turnus Rodzaj Turnusu Data cena w zł wiek uczestników
Ia Obóz przygotowujący do egzaminów na odznaki PZJ   brak miejsc 23.06 – 3.07.2018 1930 12-18 lat
Ib Szaleństwo z końmi    brak miejsc 23.06 – 3.07.2018 1930 12-18 lat
II Kolonie konne z modą.   brak miejsc 4-14.07.2018 1930 9-16 lat
III obóz konno-fotograficzny          brak miejsc 15-25.07.2018 1930 11-18 lat
IV Kolonia konno-plastyczna     brak miejsc 26.07 – 5.08.2018 1930 9-16 lat
V Kolonia konno-bajkowa    –    Kolonia plastyczno-teatralna  brak miejsc 6.08 – 15.08.2018 1755 9-16 lat
VIa Obóz przygotowujący do egzaminów na odznaki PZJ       brak miejsc 16.08 – 26.08.2018 1930 12-18 lat
VIb Szaleństwo z końmi   brak miejsc 16.08 – 26.08.2018 1930 12-18 lat
VII Konie od podszewki    –     Obóz jeździecki dla wymagających

UWAGA ROK SZKOLNY ZACZYNA SIĘ   3 WRZEŚNIA !!!

27.08 – 2.09.2018 1300 od 12 lat

 

Zaczynamy bardzo popularnymi u nas turnusami: sportowym i szaleństwem z końmi!. Będzie to okazja do zdobycia gruntownej wiedzy w połączeniu ze wspaniałą zabawą. Konie, konie, konie – od rana do nocy. Zakres informacji obejmować będzie tematykę kursów instruktorskich 🙂

 

W TYM SEZONIE MODA I KONIE – wszystkie dziewczyny lubią modę. Konie kojarzą się z elegancją i świetnymi ubraniami. Na naszym obozie będzie można połączyć jedno i drugie. Uczestniczki będą szyć kiecki i kreacje na prawdziwy pokaz mody, który odbędzie się na koniec turnusu! Turnus poprowadzi fantastyczna Projektantka – Małgorzata Barcikowska!

Stały punkt programu obozów w KJ Huzar to obóz konno-fotograficzny. Warsztaty fotograficzne poprowadzi już wszystkim znana Dominika Frej, fotograf znany już całej Polsce i jej zdjęcia znane są już na świecie.  Ma super warsztat i fantastycznie dogaduje się dziećmi i młodzieżą 🙂 Więcej informacji o Pani Dominice: http://www.dominikafrej.pl/

 

Zajęcia mają za zadanie przybliżyć uczestnikom podstawowe zagadnienia fotografii, estetyki i sztuki przez wspólną zabawę. Ograniczyliśmy wykłady do minimum, po to żeby Państwa dziecko uczyło się głównie podczas zajęć praktycznych. Jeśli nie boicie się, że Wasza pociecha po obozie z nami, zacznie robić lepsze zdjęcia niż Wy, to zapraszamy!

Dominika jest to młoda artystka, bardzo dobrze znana w środowisku jeździeckim, niezwykle utalentowana a do tego wspaniale współpracująca z dzieciakami i młodzieżą. Prowadzi dział szkoleń z fotografii w nowoczesnym magazynie jeździeckim „Gallop”.

 

Powtórka z ubiegłego roku to turnus konno-plastyczny z Kamilą Karst! Najlepsza kolonia plastyczna EVER!

Pani Kamila studiowała w Państwowej Wyższej Szkole Sztuk Plastycznych we Wrocławiu. Od 1997 r. jest członkiem ZPAP oddział we Wrocławiu. Swoje prace prezentowała na wystawach indywidualnych oraz zbiorowych w Polsce, we Włoszech, w Anglii, Czechach, Niemczech i Japonii.

Główne dziedziny zainteresowań to litografia, techniki wklęsłe, malarstwo, rysunek, formy przestrzenne, grafika użytkowa. Główna tematyka prac to konie i fantastyka. Pani Kamila ma duże doświadczenie w pracy z dziećmi, jej zaangażowanie i otwartość zaraża innych pasją. To będzie turnus marzeń każdego dziecka, kochającego plastykę i sztukę!

 

Nowością w tym roku jest kolonia konno-bajkowa.

Połączenie jeździectwa i zabawy. Bajki związane z końmi, kreowanie przez dzieci nowego przedstawienia na bazie bajek!!!

Konie, teatr, sztuka zabawa. Oczywiście dla najmłodszych 🙂

 

Opisane są oczywiście dodatkowe atrakcje, bo głównym aspektem są konie, konie, konie. Przy każdym turnusie dokładnie opisany jest program hipiczny. Do każdego dziecka podchodzimy indywidualnie, ważne są potrzeby każdego z uczestników. Czterech doświadczonych instruktorów jeździectwa stale dba o rozwój i świetną zabawę kolonistów i obozowiczów.

 

Turnus sportowy. Przez ostatnie lata przygotowaliśmy do egzaminów kilkaset osób.

W trakcie jazd przygotowawczych analizujemy i wielokrotnie próbujemy kolejne etapy układów konkursowych ujeżdżenia, składając je później w całość. Z jednej strony daje to możliwość dokładnego zapoznania się z wszelkimi niuansami programu na odznaki, z drugiej, jeździec doskonale zapoznaje się
z koniem, na którym będzie jechał egzamin.

Podobnie jazdy skokowe prowadzone są od najprostszych ćwiczeń, przez kolejne elementy parkuru, aż do „próby generalnej” przed egzaminem – czyli przejazdu całości programu przed „własną publicznością”. Naprawdę warto poczuć emocje egzaminu dwa dni wcześniej!

Równolegle z turnusem sportowym będzie obóz Szaleństwo z końmi”

Oferta przeznaczona jest dla młodzieży która etap odznak jeździeckich ma daleko przed sobą (początkujący) lub za sobą (zaawansowani). Uczestnicy chcą się świetnie bawić, a przy okazji nabyć nową wiedzę. Te same zajęcia i wykłady co na naszym sztandarowym obozie sportowym! Tutaj bez presji zdawania egzaminów!

 

Olbrzymią popularnością podczas tegorocznych zimowisk cieszył się temat KONIE OD PODSZEWKI, tym razem mogą skorzystać z tej oferty mieszkańcy innych województw 🙂 Poruszymy takie tematy jak:

 * Fizjologia treningu konia

 * Studium przypadku – opracowanie konspektu jeźdźca

 * Psychologia treningu konia

 * Naturalne metody pracy

 * Biomechanika i masaż konia

* Zasady pracy z klikerem

 

Będzie to turnus dla młodzieży i dorosłych!!!!!

 

Mam nadzieję, że każdy znajdzie w naszej ofercie coś dla siebie. My gwarantujemy ze swojej strony profesjonalizm, zaangażowanie, super warunki socjalne, smaczną kuchnię, wychowane i ujeżdżone konie i wielkie serducho.

Zapraszamy

Informacje bardziej szczegółowe o  sposobie zamawiania.

OPINIE NT. NASZYCH OBOZÓW

Obóz przygotowujący do egzaminów na odznaki PZJ, Obóz konno fotograficzny, Kolonie konne z modą., Obóz „Konno Dookoła Świata” , Kolonia konno kulinarno-fotograficzna, Kolonia konno plastyczna, Obóz przygotowujący do egzaminów na odznaki PZJ, Szaleństwo z końmi, wakacje z końmi, najlepszy obóz jeździecki w Polsce, kolonie konne, kolonie z końmi, dzieci i konie, w tym sezonie moda i konie, odznaki Polskiego Związku Jeździeckiego, brązowa odznaka, srebrna odznaka, Dominika Frej, Ksenia Samsel, certyfikowany ośrodek jeździecki, profesjonalna nauka jazdy konnej, szkoła jazdy konnej, Huzar, samselowo,, kolonia dla dzieci, wczasy dla dorosłych, obóz jeździecki dla dorosłych, kolonie jeździeckie, kolonie z końmi, wakacje z końmi, kolonie dla dzieci, konie dla dzieci, kolonie dla najmłodszych, najlepszy obóz jeździecki, najlepsza kolonia jeździecka, konie latem, lato z końmi, kolonie na Mazowszu, kolonie blisko Warszawy, kolonia plastyczna, kolonia bajkowa, biomechanika koni, Ksenia Samsel, Marek Samsel, dzieci z końmi, bezpieczne kolonie, topowy obóz jeździecki, najlepszy obóz z końmi, konie konie i konie, www.kjhuzar.pl www.samselowo.pl , Polski Związek Jeździeckie, odznaki Jeździeckie PZJ, skoki, ujeżdżenie, nauka lonżowania, profesjonalny ośrodek jeździecki, najlepsze konie w Polsce, wysoka jakość kolonii, kolonie dla dzieci