KOLONIE I OBOZY JEŹDZIECKIE W KJ HUZAR

W tym roku wakacje zapowiadają się znów bardzo ciekawie, planujemy aż 9 turnusów!

 

Turnus Rodzaj Turnusu Data cena w zł wiek uczestników
Ia Obóz przygotowujący do egzaminów na odznaki PZJ
brak miejsc
22.06 – 2.07.2019 2150 12-25 lat
Ib Szaleństwo z końmi
brak miejsc
22.06 – 2.07.2019 2150 12-25 lat
II Kolonia konno-bajkowa
brak miejsc
3-13.07.2018 2150 9-16 lat
IIIa Obóz przygotowujący do egzaminów na odznaki PZJ
brak miejsc
14-24.07.2019 2150 11-21 lat
IIIb Szaleństwo z końmi
brak miejsc
14-24.07.2019 2150 11-21 lat
IV Kolonia konno-plastyczna
brak miejsc
25.07 – 4.08.2019 2150 9-16 lat
V obóz konno-fotograficzno-filmowy
brak miejsc
5.08 – 15.08.2019 2150 9-16 lat
VIa Obóz przygotowujący do egzaminów na odznaki PZJ
brak miejsc
16.08 – 26.08.2019 2150 12-25 lat
VIb Szaleństwo z końmi

brak miejsc

16.08 – 26.08.2019 2150 12-25 lat

 

W tym roku aż trzy razy będziemy cieszyć się popularnymi u nas turnusami: sportowym i szaleństwem z końmi!. Będzie to okazja do zdobycia gruntownej wiedzy w połączeniu ze wspaniałą zabawą. Konie, konie, konie – od rana do nocy. Zakres informacji obejmować będzie tematykę kursów instruktorskich 🙂 Nasza oferta jest odpowiedzią na zainteresowanie młodzieży!

Stały punkt programu obozów w KJ Huzar to obóz konno-fotograficzny,  w tym sezonie rozbudowany o warsztaty filmowe.  Obóz poprowadzi już wszystkim znana Dominika Frej, renomowana Pani fotograf w Polsce, której zdjęcia jeździeckie są słynne na całą Europę.   Ma super warsztat i fantastycznie dogaduje się dziećmi i młodzieżą 🙂 Więcej informacji o Pani Dominice: http://www.dominikafrej.pl/

Zajęcia mają za zadanie przybliżyć uczestnikom podstawowe zagadnienia fotografii, estetyki i sztuki przez wspólną zabawę. Ograniczyliśmy wykłady do minimum, po to żeby Państwa dziecko uczyło się głównie podczas zajęć praktycznych. Jeśli nie boicie się, że Wasza pociecha po obozie z nami, zacznie robić lepsze zdjęcia niż Wy, to zapraszamy!

Dominika jest to młoda artystka, bardzo dobrze znana w środowisku jeździeckim, niezwykle utalentowana a do tego wspaniale współpracująca z dzieciakami i młodzieżą. Prowadzi dział szkoleń z fotografii w nowoczesnym magazynie jeździeckim „Gallop”.

 

Wakacje nie mogą się odbyć bez zajęć plastycznych!!!! Kolonia konno-plastyczna jest elementem „must have”

Zajęcia będą prowadziły:

Profesjonalna projektantka mody Pani Małgosia Barcikowska, która jest absolwentką ASP wydziału wzornictwa przemysłowego.

Wszechstronnie uzdolniona projektantka realizująca się w wielu dziedzinach. Z pewnością kojarzycie jej kolekcję toreb z kobiecymi profilami. Zawsze gdy zaglądam do galerii jej prac zachwyca mnie różnorodność. Tworzenie jest dla niej, jak pisze poniżej… wielką pasją która pozwala odciąć się od codziennych problemów i na chwilę zapomnieć o reszcie świata. Emocje i pasję widać w pracach. Mama dwóch córek Nadii i Lenki.

Oraz nasza ostoja Pani Agnieszka Czerwińska zwana Jadzią, absolwentka liceum plastycznego i Akademii Jana Długosza w Częstochowie na wydziale „Edukacja artystyczna w zakresie sztuk plastycznych”

Obie Panie współpracują z Klubem Jeździeckim od wielu wielu lat. Ich wszystkie turnusy należą do bardzo udanych, a dzieci bardzo chętnie wracają do przygód z nimi.

 

Powtarzamy w tym roku hit ubiegłego sezonu, czyli  kolonia konno-bajkowa,  kolonia plastyczno-teatralna!

Połączenie jeździectwa i zabawy. Bajki związane z końmi, kreowanie przez dzieci nowego przedstawienia na bazie bajek!!!

Konie, teatr, sztuka zabawa. Oczywiście dla najmłodszych 🙂

 

Opisane są oczywiście dodatkowe atrakcje, bo głównym aspektem są konie, konie, konie. Przy każdym turnusie dokładnie opisany jest program hipiczny. Do każdego dziecka podchodzimy indywidualnie, ważne są potrzeby każdego z uczestników. Czterech doświadczonych instruktorów jeździectwa stale dba o rozwój i świetną zabawę kolonistów i obozowiczów.

 

Turnus sportowy. Przez ostatnie lata przygotowaliśmy do egzaminów kilkaset osób.

W trakcie jazd przygotowawczych analizujemy i wielokrotnie próbujemy kolejne etapy układów konkursowych ujeżdżenia, składając je później w całość. Z jednej strony daje to możliwość dokładnego zapoznania się z wszelkimi niuansami programu na odznaki, z drugiej, jeździec doskonale zapoznaje się
z koniem, na którym będzie jechał egzamin.

Podobnie jazdy skokowe prowadzone są od najprostszych ćwiczeń, przez kolejne elementy parkuru, aż do „próby generalnej” przed egzaminem – czyli przejazdu całości programu przed „własną publicznością”. Naprawdę warto poczuć emocje egzaminu dwa dni wcześniej!

Równolegle z turnusem sportowym będzie obóz Szaleństwo z końmi”

Oferta przeznaczona jest dla młodzieży która etap odznak jeździeckich ma daleko przed sobą (początkujący) lub za sobą (zaawansowani). Uczestnicy chcą się świetnie bawić, a przy okazji nabyć nową wiedzę. Te same zajęcia i wykłady co na naszym sztandarowym obozie sportowym! Tutaj bez presji zdawania egzaminów!

 

Mam nadzieję, że każdy znajdzie w naszej ofercie coś dla siebie. My gwarantujemy ze swojej strony profesjonalizm, zaangażowanie, super warunki socjalne, smaczną kuchnię, wychowane i ujeżdżone konie i wielkie serducho.

Dlaczego u nas? 


INFORMACJE O OŚRODKU KJ HUZAR

Zapraszamy NA WAKACJE Z KOŃMI 🙂

 

Informacje bardziej szczegółowe o  sposobie zamawiania.

 

OPINIE NT. NASZYCH OBOZÓW
Obóz przygotowujący do egzaminów na odznaki PZJ, Obóz konno fotograficzny, Kolonie konne z modą., Obóz „Konno Dookoła Świata” , Kolonia konno kulinarno-fotograficzna, Kolonia konno plastyczna, Obóz przygotowujący do egzaminów na odznaki PZJ, Szaleństwo z końmi, wakacje z końmi, najlepszy obóz jeździecki w Polsce, kolonie konne, kolonie z końmi, dzieci i konie, w tym sezonie moda i konie, odznaki Polskiego Związku Jeździeckiego, brązowa odznaka, srebrna odznaka, Dominika Frej, Ksenia Samsel, certyfikowany ośrodek jeździecki, profesjonalna nauka jazdy konnej, szkoła jazdy konnej, Huzar, samselowo,, kolonia dla dzieci, wczasy dla dorosłych, obóz jeździecki dla dorosłych, kolonie jeździeckie, kolonie z końmi, wakacje z końmi, kolonie dla dzieci, konie dla dzieci, kolonie dla najmłodszych, najlepszy obóz jeździecki, najlepsza kolonia jeździecka, konie latem, lato z końmi, kolonie na Mazowszu, kolonie blisko Warszawy, kolonia plastyczna, kolonia bajkowa, biomechanika koni, Ksenia Samsel, Marek Samsel, dzieci z końmi, bezpieczne kolonie, topowy obóz jeździecki, najlepszy obóz z końmi, konie konie i konie, www.kjhuzar.pl www.samselowo.pl , Polski Związek Jeździeckie, odznaki Jeździeckie PZJ, skoki, ujeżdżenie, nauka lonżowania, profesjonalny ośrodek jeździecki, najlepsze konie w Polsce, wysoka jakość kolonii, kolonie dla dzieci