Noclegi

Zapraszamy do Samselowa – Idealne miejsce na nocleg dla grup zorganizowanych!

 

Szukasz miejsca na nocleg dla swojej grupy zorganizowanej? Chcesz, aby było przytulne, wygodne i dostosowane do Twoich potrzeb?

Mamy coś specjalnego dla Ciebie!

Z przyjemnością informujemy, że w Samselowie dysponujemy noclegami idealnymi dla nie dużych grup zorganizowanych. Nasz obiekt to prawdziwy raj dla tych, którzy cenią wygodę i prywatność.

Z ofertą 8 pokoi – 3 dwuosobowych, 1 trzyosobowym, 2 czteroosobowych i 2 sześcioosobowych, jesteśmy w stanie zapewnić aż 29 miejsc noclegowych. Wszystkie pokoje wyposażone są w łazienki w podstawowym standardzie, a ich ceny są uzależnione od wielkości pokoju.

Niezależnie od tego, czy planujecie wycieczkę, wyjazd szkoleniowy, czy też przyjęcie i potrzebujecie noclegu, nasz obiekt jest idealny dla małych grup zorganizowanych.

W naszych pokojach poczujecie się jak w domu, a nasza serdeczna obsługa zadba o to, aby Wasz pobyt był komfortowy i bezproblemowy.

Zachęcamy do skorzystania z naszej oferty i spędzenia u nas niezapomnianych chwil 🙂

 

Aby zarezerwować miejsca dla swojej grupy,
prosimy o kontakt mailowy na adres biuro@kjhuzar.pl
lub telefonicznie pod numerem 510029179.

 

Czekamy na Was z otwartymi drzwiami. Zapraszamy do Samselowa!

 

#NoclegiSamselowo #GrupyZorganizowane #KomfortIPrywatność

 

Zapraszamy do Samselowa - Idealne miejsce na nocleg dla grup zorganizowanych! Szukasz miejsca na nocleg dla swojej grupy zorganizowanej? Chcesz, aby było przytulne, wygodne i dostosowane do Twoich potrzeb? Mamy coś specjalnego dla Ciebie! Z przyjemnością informujemy, że w Samselowie dysponujemy noclegami idealnymi dla grup zorganizowanych. Nasz obiekt to prawdziwy raj dla tych, którzy cenią komfort i prywatność. Z ofertą 8 pokoi - 3 dwuosobowych, 1 trzyosobowym, 2 czteroosobowych i 2 sześcioosobowych, jesteśmy w stanie zapewnić aż 29 miejsc noclegowych. Wszystkie pokoje wyposażone są w łazienki w podstawowym standardzie, a ich ceny są uzależnione od wielkości pokoju. Niezależnie od tego, czy planujecie wycieczkę, wyjazd szkoleniowy, czy też przyjęcie i potrzebujecie noclegu, nasz obiekt jest idealny dla małych grup zorganizowanych. W naszych pokojach poczujecie się jak w domu, a nasza serdeczna obsługa zadba o to, aby Wasz pobyt był komfortowy i bezproblemowy. Zachęcamy do skorzystania z naszej oferty i spędzenia u nas niezapomnianych chwil. Aby zarezerwować miejsca dla swojej grupy, prosimy o kontakt mailowy na adres biuro@kjhuzar.pl lub telefonicznie pod numerem 510029179. Czekamy na Was z otwartymi drzwiami. Zapraszamy do Samselowa! #NoclegiSamselowo #GrupyZorganizowane #KomfortIPrywatność