O nas

Sport, styl, elegancja

dla każdego

Moi Drodzy

Cieszę się, że trafiliście na stronę naszego Klubu. Dzięki temu mamy możliwość pokazania Państwu naszego kawałka świata.

Klub Jeździecki Huzar to LUDZIE I KONIE tworzący swoistą enklawę, tutaj spędzamy swój czas. Każdy na swój sposób.
Jedni rozwijają się sportowo, inni spełniają rekreacyjnie lub duchowo. Konie mieszkające u nas są szczęśliwe, żyją w swoich stadkach
i chętnie pracują z ludźmi.

Trafiają tu ludzie ciekawi, dobrze nastawieni do siebie nawzajem. Niezwykle przyjemnie spędzamy wspólnie czas rozmawiając /nie tylko o koniach/ i bawiąc się.

Inicjatorem działalności Klubowej i miejsca jest Marek Samsel, to on zakupił w 1989 roku gospodarstwo z ziemią. Postawił większość budynków, założył stajnię i Klub. Kupował konie, szkolił.

Wszystko prowadzone było męską ręką. Po inżyniersku, bo właściciel jest inżynierem z wykształcenia i powołania :-)

Dopiero w 2004 pojawiła się w jego życiu Ksenia, z korporacyjnymi przyzwyczajeniami i artystyczną duszą. Swą niezmordowaną energią zaraziła zarówno Pana Marka jak i wszystkich dookoła.

Ascetyczne Samselowo zakwitło, dając połączenie solidnych fundamentów wraz z  romantycznym ciepłem kominka, sztuką i rozmachem wśród koni.

Obecnie KJ Huzar to sport i centrum szkoleniowe. Bardzo przywiązujemy wagę do solidnych podstaw zarówno uczniów jak i koni. Jesteśmy Certyfikowanym Ośrodkiem PZJ, przygotowujemy do odznak i zawodów. Pani Ksenia niewzruszenie szerzy wiedzę o koniach ich potrzebach, pilnuje dyscypliny i dodając do tego elegancję i lifestylowy sznyt tworzy fantastyczne miejsce.

Od 1992 roku organizowane są kolonie z końmi dla dzieci, dorośli mają możliwość niezliczonych szkoleń i imprez.

Tutaj naprawdę chce się spędzać czas.

ZAPRASZAMY!