Ośrodek

Ośrodek Klubu Jeździeckiego Huzar: Harmonia z Naturą i Pasją do Jeździectwa

Zapraszamy do Klubu Jeździeckiego Huzar – oazy spokoju i pasji jeździeckiej, położonej zaledwie 50 km od Warszawy. Nasz ośrodek, usytuowany jest na terenie Samselowa, w malowniczej okolicy Bolimowskiego Parku Narodowego, oferuje niepowtarzalne doświadczenie bliskości z naturą, sportu i sztuki.

Połączenie z Naturą

W Huzarze natura gra pierwsze skrzypce. Otaczają nas rozległe łąki, gdzie konie biegają swobodnie, a śpiew świerszczy tworzy naturalną symfonię. Las, zioła i świeżo skoszona trawa tworzą zapachową harmonię, a czyste powietrze i cisza są naszymi sprzymierzeńcami w relaksie.

Doświadczenie i Tradycja

Od 1992 roku kształtujemy miejsce, gdzie każdy detal służy rozwojowi i bezpieczeństwu młodych jeźdźców. Jako Profesjonalna Szkoła Jazdy Konnej i Certyfikowany Ośrodek Polskiego Związeku Jeździeckiego, oferujemy wysoko wykwalifikowaną kadrę instruktorów i wychowawców.

Różnorodność Oferty

Obozy i zgrupowania w Huzarze to idealna mieszanka rekreacji i sportu. Zajęcia jeździeckie dostosowane są do każdego poziomu – od jazdy na lonży po udział w zawodach. Nasze innowacyjne kompleksowe szkolenia jeździeckie dla dzieci i dorosłych to gwarancja rozwoju i zabawy.

Unikalne Atrakcje

Stworzyliśmy warunki idealne do treningów kondycyjnych. Nasz staw, otoczony górą do galopów, oferuje możliwość moczenia końskich nóg po treningu, a latem zapraszamy do wspólnego pływania z końmi.

Kameralna Atmosfera

Nasze trzy budynki tworzą gościnny krąg, w którym życie towarzyskie toczy się swobodnie. Przenosi się ono z eleganckiej jadalni do salonu z kominkiem, aż po daszek grilla na świeżym powietrzu. W naszej domowej kuchni serwujemy pyszności, które zadowolą każdego smakosza.

Komfortowe Zakwaterowanie

Oferujemy pokoje 2, 3-4 osobowe oraz 2 apartamenty 6-osobowe, z łazienkami, dostosowane do preferencji gości.

Szczęśliwe Konie, Szczęśliwi Goście

Nasze konie, mieszkańcy trzech połączonych stajni, są traktowane z największą miłością i troską. Niezależnie od rodowodu, każdy koń korzysta z obszernych padoków i jest otoczony profesjonalną opieką.

Aktywności dla Każdego

W Huzarze nuda jest słowem nieznanym. Oferujemy szeroki wachlarz aktywności – od jazdy konnej, przez rowery, aż po leniwe popołudnia na trawie.

Certyfikacja i Profesjonalizm

Jako Certyfikowany Ośrodek Polskiego Związku Jeździeckiego, gwarantujemy najwyższe standardy bezpieczeństwa i jakości szkolenia.

Serdecznie zapraszamy do Klubu Jeździeckiego Huzar – miejsca, gdzie każdy dzień to nowa przygoda, a miłość do koni łączy się z pięknem natury i radością z życia. Dołącz do naszej rodziny i stwórz niezapomniane wspomnienia!

🙂

NASZA GALERIA