KOLONIE I OBOZY JEŹDZIECKIE W KJ HUZAR

ZAPRASZAMY NA WAKACJE Z KOŃMI

Szanowni Państwo, drodzy Koloniści i Obozowicze,

WSZYSTKIE TURNUSY SIĘ ODBĘDĄ!! zgodnie z wytycznymi Ministerstwa Oświaty, spełniamy wszystkie wymogi!!!

NIESTETY NIE MOŻNA U NAS ZREALIZOWAĆ BONU TURYSTYCZNEGO 🙁

 

W tym roku wakacje zapowiadają się znów bardzo ciekawie, planujemy aż 9 turnusów!

 

Turnus Rodzaj Turnusu Data cena w zł wiek uczestników
Ia Obóz przygotowujący do egzaminów na odznaki PZJ
BRAK MIEJSC
26.06 – 6.07.2021 2550 12-23 lat
Ib Szaleństwo z końmi
BRAK MIEJSC
26.06 – 6.07.2021 2550 11-23 lat
II Kolonia stajnia moich marzeń z elementami foto
BRAK MIEJSC
7-17.07.2021 2550 11-16 lat
IIIa Obóz przygotowujący do egzaminów na odznaki PZJ
BRAK MIEJSC
18-28.07.2021 2550 12-23 lat
IIIb obóz konno-fotograficzno-filmowy
BRAK MIEJSC
18-28.07.2021 2550 11-23 lat
IV  Obóz jeździecki Working Equitation 
Ujeżdżenie, skoki, WE
BRAK MIEJSC
29.07 – 8.08.2021 2550 11-20 lat
V Obóz jeździecki Working Equitation
Ujeżdżenie, skoki, WE
BRAK MIEJSC
9.08 – 19.08.2021 2550 11-20 lat
VIa Obóz przygotowujący do egzaminów na odznaki PZJ
BRAK MIEJSC
20.08 – 30.08.2021 2550 12-23 lat
VIb Szaleństwo z końmi
BRAK MIEJSC
20.08 – 30.08.2021 2550 11-21 lat

 

 Szanowna Młodzieży

Szukacie miejsca, gdzie spędzicie wakacje blisko natury?

Kochacie konie?

Chcecie doskonalić swoje umiejętności jeździeckie oraz pogłębiać wiedzę o koniach???

To trafiliście idealnie!!!!       Dlaczego u nas?

Mamy dla Was wachlarz propozycji obozów, na bardzo wysokim poziomie.

Jeśli chcesz siedzieć w pokoju z telefonem, to ta oferta zdecydowanie Cię nie zainteresuje, ale….. jeśli jesteś nastawiony, otwarty na prawdziwe jeździectwo, na przygodę i na obóz na full obrotach to zapraszam do zapoznania się z ofertą!!!

W tym roku absolutnym hitem będą dwa turnusy Working Equitation!!!!

Jest to zupełna nowość w Polsce! A na czym to polega?

Sport ten łączy w wyjątkowy sposób konia i jeźdźca oraz ich umiejętność manewrowania pomiędzy przeszkodami, a razem jako para sprawdzają swoje umiejętności współzawodnicząc z innymi parami.

Istnieją cztery podstawowe poziomy zaawansowania przy czym każdy kraj ma swoje odrębne regulaminy. Wyróżniającą cechą, na którą warto zwrócić uwagę jest to, że na poziomie zaawansowanym jeździec musi prowadzić konia tylko jedną ręką.

My będziemy zaczynać od podstawowych klas i podstawowych umiejętności w ramach WE, ale ile zabawy i emocji jest przy okazji!!!

Zwykłe otwarcie i zamknięcie bramki trzymając cały czas linę w ręku jest nie lada wyzwaniem! Jeśli już swobodnie poruszasz się w kłusie to zapraszamy!

 

W tym roku aż trzy razy będziemy cieszyć się popularnymi u nas turnusami sportowymi

Będzie to okazja do zdobycia gruntownej wiedzy w połączeniu ze wspaniałą zabawą. Konie, konie, konie – od rana do nocy. Zakres informacji obejmować będzie tematykę kursów instruktorskich 🙂 Nasza oferta jest odpowiedzią na zainteresowanie młodzieży!

Stały punkt programu obozów w KJ Huzar to obóz konno-fotograficzny,  w tym sezonie rozbudowany o warsztaty filmowe.
Obóz poprowadzi już wszystkim znana Dominika Frej, renomowana Pani fotograf w Polsce, której zdjęcia jeździeckie są słynne na całą Europę.   Ma super warsztat i fantastycznie dogaduje się dziećmi i młodzieżą 🙂 Więcej informacji o Pani Dominice: http://www.dominikafrej.pl/

Zajęcia mają za zadanie przybliżyć uczestnikom podstawowe zagadnienia fotografii, estetyki i sztuki przez wspólną zabawę. Ograniczyliśmy wykłady do minimum, po to żeby Państwa dziecko uczyło się głównie podczas zajęć praktycznych. Jeśli nie boicie się, że Wasza pociecha po obozie z nami, zacznie robić lepsze zdjęcia niż Wy, to zapraszamy!

 

Wakacje nie mogą się odbyć bez zajęć plastycznych w wydaniu zupełnie innym!!!!
Kolonia STAJNIA MOICH MARZEŃ jest elementem “must have”.

Kto nie marzył o własnej stajni?? Oczywiście, że prawie wszyscy 🙂

 

Opisane są oczywiście dodatkowe atrakcje, bo głównym aspektem są konie, konie, konie. Przy każdym turnusie dokładnie opisany jest program hipiczny. Do każdego dziecka podchodzimy indywidualnie, ważne są potrzeby każdego z uczestników. Czterech doświadczonych instruktorów jeździectwa stale dba o rozwój i świetną zabawę kolonistów i               obozowiczów.

Turnus sportowy. Przez ostatnie lata przygotowaliśmy do egzaminów kilkaset osób.

W trakcie jazd przygotowawczych analizujemy i wielokrotnie próbujemy kolejne etapy układów konkursowych ujeżdżenia, składając je później w całość. Z jednej strony daje to możliwość dokładnego zapoznania się z wszelkimi niuansami programu na odznaki, z drugiej, jeździec doskonale zapoznaje się z koniem, na którym będzie jechał egzamin.

Podobnie jazdy skokowe prowadzone są od najprostszych ćwiczeń, przez kolejne elementy parkuru, aż do „próby generalnej” przed egzaminem – czyli przejazdu całości programu przed „własną publicznością”. Naprawdę warto poczuć emocje egzaminu dzień wcześniej!

Na pierwszym i ostatnim, równolegle z turnusem sportowym będzie obóz Szaleństwo z końmi”

Oferta przeznaczona jest dla młodzieży która etap odznak jeździeckich ma daleko przed sobą (początkujący) lub za sobą (zaawansowani). Uczestnicy chcą się świetnie bawić, a przy okazji nabyć nową wiedzę. Te same zajęcia i wykłady co na naszym sztandarowym obozie sportowym! Tutaj bez presji zdawania egzaminów!

 

Mam nadzieję, że każdy znajdzie w naszej ofercie coś dla siebie. My gwarantujemy ze swojej strony profesjonalizm, zaangażowanie, super warunki socjalne, smaczną kuchnię, wychowane i ujeżdżone konie i wielkie serducho.

Dlaczego u nas?  kliknij


INFORMACJE O OŚRODKU KJ HUZAR
kliknij

Zapraszamy NA WAKACJE Z KOŃMI 🙂

 

Informacje bardziej szczegółowe o  sposobie zamawiania.

 

OPINIE NT. NASZYCH OBOZÓW
Obóz przygotowujący do egzaminów na odznaki PZJ, Obóz konno fotograficzny, Kolonie konne z modą., Obóz “Konno Dookoła Świata” , Kolonia konno kulinarno-fotograficzna, Kolonia konno plastyczna, Obóz przygotowujący do egzaminów na odznaki PZJ, Szaleństwo z końmi, wakacje z końmi, najlepszy obóz jeździecki w Polsce, kolonie konne, kolonie z końmi, dzieci i konie, w tym sezonie moda i konie, odznaki Polskiego Związku Jeździeckiego, brązowa odznaka, srebrna odznaka, Dominika Frej, Ksenia Samsel, certyfikowany ośrodek jeździecki, profesjonalna nauka jazdy konnej, szkoła jazdy konnej, Huzar, samselowo,, kolonia dla dzieci, wczasy dla dorosłych, obóz jeździecki dla dorosłych, kolonie jeździeckie, kolonie z końmi, wakacje z końmi, kolonie dla dzieci, konie dla dzieci, kolonie dla najmłodszych, najlepszy obóz jeździecki, najlepsza kolonia jeździecka, konie latem, lato z końmi, kolonie na Mazowszu, kolonie blisko Warszawy, kolonia plastyczna, kolonia bajkowa, biomechanika koni, Ksenia Samsel, Marek Samsel, dzieci z końmi, bezpieczne kolonie, topowy obóz jeździecki, najlepszy obóz z końmi, konie konie i konie, www.kjhuzar.pl www.samselowo.pl , Polski Związek Jeździeckie, odznaki Jeździeckie PZJ, skoki, ujeżdżenie, nauka lonżowania, profesjonalny ośrodek jeździecki, najlepsze konie w Polsce, wysoka jakość kolonii, kolonie dla dzieciWorking equitation KJ Huzar wakacje z końmi obóz jeździecki najlepszy obóz w Polsce Najlepsze obozy kolonie dla dzieci i młodzieży