ZAPISY NA JAZDY KONNE

 Regulamin zapisów na treningi jeździeckie
w Klubie Jeździeckim HUZAR

/wszyscy uczestnicy lekcji zobowiązani są do przestrzegania niniejszego regulaminu/
 
 

Szanowni Państwo Drodzy Uczniowie

Umawiamy stałe godziny i terminy na pół roku, czyli do WAKACJI lub FERII ZIMOWYCH!

Jazdy prowadzone są tylko dla stałych osób, czyli Klubowiczów!

Jest możliwość umówienia się na stałe konsultacje raz lub 2 razy w miesiącu z Ksenią lub Markiem Samsel, wtedy osobno się z nimi umawiamy, pod warunkiem, iż będzie w tym czasie dostępna hala i dostępni trenerzy

COVID-19 REGULAMIN!!!

OD WRZEŚNIA LEKCJE JAZDY KONNEJ MOGĄ POBIERAĆ TYLKO OSOBY ZAPISANE NA DO SZKOŁY JAZDY KONNEJ.

Rok szkolny trwa od września do czerwca. Każdy tok nauczania ustalany jest indywidualnie i przy zapisywaniu do Szkoły podpisujemy umowę oraz ustalamy ilość jazd w miesiącu (ustalamy stałe niezmienne godziny w tygodniu lub weekendy). Płatność jest z góry za cały miesiąc.

Chęć brania udziału w zajęciach Szkoły Jazdy Konnej należy zgłaszać

FORMULARZEM https://forms.gle/CaomMSWBwGhg7aev9 KLIKNIJ TUTAJ >>>

PO WYPEŁNIENIU FORMULARZA, smsowo na numer 795 539 841, najpóźniej do czwartku rano przed każdym weekendem (najpierw wypełnij formularz, później napisz sms). Odezwiemy się 🙂

Jeżeli jesteś pierwszy wypełniasz formularz oraz smsowo podajesz:

imię i nazwisko jeźdźca,
wiek,
wzrost i wagę
oraz poziom umiejętności.
Pierwsze jazdy są zawsze jazdami sprawdzającymi umiejętności.

Po nich ustalamy poziom umiejętności i ustalamy program nauczania.

GODZINY JAZD KONNYCH SĄ ZAWSZE STAŁE I USTALONE WCZEŚNIEJ

Pierwszeństwo mają zajęcia w grupach i stali Klubowicze. Zimą, gdy korzystamy z hali łączymy lekcje indywidualne w grupy.

Do prowadzenia treningów jeździeckich w Klubie uprawnieni są wyłącznie instruktorzy Klubowi.

Z treningów może korzystać tylko osoba, która jest aktywnym Klubowiczem (należy mieć wypełniony aktualny formularz członkowski)

DOROSŁY   DZIECKO

Klubowicz może przełożyć umówiony trening na min. 24 godziny przed jego rozpoczęciem, informując o tym wiadomością sms, na numer klubowy 795 539 841

Trening odwołany mniej niż 24 godziny przed jego rozpoczęciem, uznaje się za zrealizowany i jego równowartość nie zostaje zwrócona lub musi być opłacona przy następnej lekcji (szanujemy czas instruktorów i rezerwacje koni oraz placu lub hali).

W wakacje odbywają się obozy i kolonie – dlatego dbając o dobrostan koni, nie prowadzimy żadnych jazd zewnętrznych.

 formularz członkowski KJ Huzar dziecko _ nowy

formularz członkowski KJ Huzar_nowy

KJ Huzar nie ponosi odpowiedzialności za zdarzenia losowe zaistniałe podczas realizowanego treningu oraz szkody lub urazy, które może doznać Klubowicz, a które są wynikiem zatajenia przez niego informacji o przeciwwskazaniach zdrowotnych.

Integralną częścią treningu jest wstępna konsultacja, która ma charakter wywiadu, przeprowadzonego w celu zebrania informacji o aktualnym stanie zdrowia Klubowicza oraz poziomem zaawansowania, zainteresowanego zakupem usługi nauki jazdy konnej . Klubowicz ma obowiązek podać prawdziwe i maksymalnie wyczerpujące informacje na temat swojego stanu zdrowa w formularzu członkowskim.

Trener lub instruktor po przeprowadzeniu konsultacji wstępnej ma prawo odmówić wykonania usługi, jeżeli w jego opinii istnieją przeciwwskazania do podejmowania przez Klienta aktywności fizycznej lub zaobserwowane dysfunkcje nie mieszczą się w kompetencjach i kwalifikacjach trenerskich. Dotyczy to też wagi jeźdźca. Kobiety maksymalnie do 85 kg wagi, mężczyźni do 95 kg.

Zakup Treningów jest jednoznaczny z akceptacją Regulaminu Zapisów na Treningi jeździeckie, Regulaminem Stajni, Jazd Konnych i Zasad Bezpieczeństwa.

Klient powinien zjawiać się punktualnie na umówionych zajęciach. W przypadku spóźnienia lekcja jest skrócona ten czas. Zalecane jest by pojawiał się 30 min wcześniej celem przygotowania siebie i konia do lekcji.

Wyjątek stanowi, jeśli koń pracuje wcześniej, wówczas przychodzimy tylko o 10 minut wcześniej, aby ubrać siebie i uregulować należność w recepcji

Trener zastrzega sobie prawo do odwołania lub przesunięcia treningów z powodów osobistych. Podczas prowadzenia zajęć zabronione jest palenie tytoniu, spożywanie alkoholu lub innych środków odurzających oraz przebywanie w stanie nietrzeźwym pod rygorem wykluczenia z treningu.

Płatności za wykupienie treningów dokonuje się w Recepcji Klubu w formie gotówki. Treningi opłacane są z góry. 

Ubezpieczenie NNW należy wykupić sobie indywidualnie u ubezpieczyciela

Klient odpowiada osobiście, za używany sprzęt do jazdy konnej, należący do klubu. Po lekcji należy konia odstawić do boksu, jeśli jest potrzeba opłukać nogi, sprzęt odstawić do siodlarni, wędzidło dokładnie umyć.

Stosujemy się do wszystkich Regulaminów obowiązujących w stajni.

♘ Na trening jazdy konnej należy przyjść w stroju jeździeckim (kask, kamizelka dla dzieci do 15 lat, spodnie i buty dostosowane do jazdy) https://kjhuzar.pl/obowiazkowy-stroj-do-jazdy-konnej/     

Cennik jazd konnych $

COVID-19 REGULAMIN!!!

   Regulamin stajni KJ HUZAR

    regulamin jazd konnych

     ZASADY BEZPIECZENSTWA

                    regulamin umawiania się na jazdy konne