ODZNAKI PZJ

Zapraszamy wszystkich miłośników jazdy konnej do zapoznania się z naszą ofertą kursów przygotowujących do egzaminów na odznaki PZJ!

Przez ostatnie lata przygotowaliśmy do egzaminów ponad 1300 osób, co świadczy o naszym doświadczeniu i skuteczności naszych metod.
W trakcie jazd analizujemy i wielokrotnie próbujemy kolejne etapy układów konkursowych ujeżdżenia, składając je później w całość. Dzięki temu nasi kursanci mają możliwość dokładnego zapoznania się z wszelkimi niuansami programu na odznaki, co pozwala im na osiągnięcie jeszcze lepszych wyników na egzaminie.

Podobnie jazdy skokowe prowadzone są od najprostszych ćwiczeń, przez kolejne elementy parkuru, aż do “próby generalnej” przed egzaminem – czyli przejazdu całości programu przed “własną publicznością”. Dzięki temu nasi kursanci mają okazję poczuć emocje egzaminu dzień wcześniej, co pozwala im na jeszcze lepsze przygotowanie się do tego ważnego wydarzenia.

Egzamin wewnętrzny (1 lekcja) jest opisywany na bieżąco w formularzu programu na odznakę, a następnie wieczorem omawiany przejazdy. Jazdy konne odbywają się na ogrodzonej ujeżdżalni na terenie ośrodka, na koniach “profesorach”, co gwarantuje bezpieczeństwo oraz komfort podczas nauki.

Służymy także pomocą w opanowaniu materiału teoretycznego. Podstawowa wiedza zawarta jest w “pytaniach i odpowiedziach” na stronie PZJ, ale dołączamy wszelką możliwą pomoc merytoryczną! Nasze kursy przygotowują do egzaminów na odznaki PZJ w stopniach: brązowym oraz srebrnym.

Serdecznie zapraszamy wszystkich, którzy chcą poszerzyć swoją wiedzę i umiejętności z zakresu jazdy konnej oraz zdobyć cenne odznaki PZJ w Klubie Jeździeckim HUZAR!

KJ Huzar Team 🙂