Informacje o ośrodku

Klub Jeździecki Huzar to miejsce, w którym miłość do koni, sportowa rywalizacja, wrażliwość na piękno natury i zamiłowanie do sztuki wzajemnie się przenikają. Ośrodek położony jest w odległości 50 km od Warszawy. Z jednej strony ośrodka są rozległe łąki, na których świerszcze dają prawdziwy koncert. Konie ganiają się, co wygląda jak zabawa w berka. Z drugiej zaś strony wchodzimy do Bolimowskiego Parku Narodowego. Dookoła pachnie lasem, ziołami i świeżo skoszoną trawą. Powietrze jest niezwykle czyste, a spokój i cisza umożliwiają odprężenie i wypoczynek.

Dlaczego w KJ Huzar?

Od 1992 roku doświadczenie w organizacji wypoczynku dla dzieci i młodzieży

KJ Huzar to zrealizowana idea, w myśl której wszystko, w każdym calu, ma służyć potrzebom młodych ludzi, ich jeździeckiemu rozwojowi i bezpieczeństwu. To przestrzeń dla twórczych poszukiwań i zabawy.

Profesjonalna Szkoła Jazdy Konnej, Certyfikowany ośrodek przez Polski Związek Jeździecki, certyfikowani instruktorzy i wychowawcy

Najważniejsza dla nas jest JAKOŚĆ obozowych zajęć i  doświadczeń naszych podopiecznych.

Sposób prowadzenia Klubu, to wytyczona poprzez lata doświadczeń droga, która podlega nieustannemu monitorowaniu i doskonaleniu. Oprócz stale prowadzonych kontroli wewnętrznych po zakończeniu każdego obozu zwracamy się do dzieci z prośbą o wypełnienie ankiet oceniających naszą pracę. Zebrany materiał stanowi bazę do pracy nad podnoszeniem jakości w kolejnych sezonach.

Duży nacisk na bezpieczeństwo!!!

Pyszna, domowa kuchnia

Wspaniałe konie, dobrze ujeżdżone i bezpieczne!

Bardzo bogaty program

Piękna okolica

Oficjalny wypoczynek zgłoszony do Kuratorium Oświaty

KJ Huzar to wymarzone miejsce dla dzieciaków do tego, aby zakochać się w koniach i rozpocząć przygodę z jeździectwem. Organizowane przez nas obozy i zgrupowania, są zarówno w formie typowo rekreacyjnej jak i zgrupowań sportowych.

Lekcje jazdy konnej odbywają się na różnych poziomach zaawansowania: od jazdy na lonży do startu w zawodach. Nasze konie są spokojne i znakomicie ujeżdżone. 🙂

JESTEŚMY CERTYFIKOWANYM OŚRODKIEM POLSKIEGO ZWIĄZKU JEŹDZIECKIEGO!

PROFESJONALNYM CENTRUM SZKOLENIOWYM

Mamy  40 koni mieszkających w 3 połączonych ze sobą stajniach. Na terenie ośrodka są 3 ogrodzone i oświetlone place do jazdy konnej i hala.

Zapewniamy pełen komfort koniom stacjonującym w naszym ośrodku, a także możliwość korzystania z pastwisk (5ha).

Posiadamy komplet przeszkód skokowych oraz 2 czworoboki.

Naszym innowacyjnym produktem są kompleksowe szkolenia jeździeckie dla dzieci i dorosłych.

Trzy budynki KJ Huzar tworzą gościnny krąg, wewnątrz którego leniwie toczy się życie towarzyskie. Czasami przenosi się do eleganckiej jadalni, czasem do salonu z fotelami i kominkiem, czasem pod daszek grilla na świeżym powietrzu.

Pokoje są 2, 3-4 osobowe, oraz 2 apartamenty 6-cioosobowe. (lokujemy wg preferencji lub płci i wieku).

Wszystkie pokoje z łazienkami.

 

Pozdrawiam serdecznie i mam nadzieję, że do zobaczenia 🙂

Ksenia Samsel