Informacje o ośrodku KJ Huzar

Klub Jeździecki Huzar to miejsce, w którym miłość do koni, sportowa rywalizacja, wrażliwość na piękno natury i zamiłowanie do sztuki wzajemnie się przenikają. Ośrodek położony jest w odległości 50 km od Warszawy. Z jednej strony ośrodka są rozległe łąki, na których świerszcze dają prawdziwy koncert. Konie ganiają się, co wygląda jak zabawa w berka. Z drugiej zaś strony wchodzimy do Bolimowskiego Parku Narodowego. Dookoła pachnie lasem, ziołami i świeżo skoszoną trawą. Powietrze jest niezwykle czyste, a spokój i cisza umożliwiają odprężenie i wypoczynek.

Dlaczego w KJ Huzar?

♘ Dlatego, że od 1992 roku zdobywamy doświadczenie w organizacji wypoczynku dla dzieci i młodzieży

♘ KJ Huzar to zrealizowana idea, w myśl której wszystko, w każdym calu, ma służyć potrzebom młodych ludzi, ich jeździeckiemu rozwojowi i bezpieczeństwu. To przestrzeń dla twórczych poszukiwań i zabawy.

♘ Jesteśmy Profesjonalną Szkołą Jazdy Konnej i Certyfikowanym przez Polski Związek Jeździecki Ośrodkiem, Pracują u nas wykwalifikowani instruktorzy i wychowawcy,

♘ zawsze organizujemy oficjalny wypoczynek, zgłoszony do Kuratorium Oświaty

♘ Najważniejsza dla nas jest JAKOŚĆ obozowych zajęć.

♘ Nasze wakacje, to Bardzo bogaty program!!

♘ Dużym atutem jest Piękna okolica.

Huzar to wymarzone miejsce dla dzieciaków do tego, aby zakochać się w koniach i rozpocząć przygodę z jeździectwem. Organizowane przez nas obozy i zgrupowania, są zarówno w formie typowo rekreacyjnej jak i zgrupowań sportowych.

Lekcje jazdy konnej odbywają się na różnych poziomach zaawansowania: od jazdy na lonży do startu w zawodach.

Posiadamy komplet przeszkód skokowych oraz 2 czworoboki.

Naszym innowacyjnym produktem są kompleksowe szkolenia jeździeckie dla dzieci i dorosłych.

♘ Stawiamy Duży nacisk na bezpieczeństwo!!! Mamy Wspaniałe konie, dobrze ujeżdżone i bezpieczne!

Mieszkają one w 3 połączonych ze sobą stajniach. Na terenie ośrodka są 3 ogrodzone i oświetlone place do jazdy konnej oraz hala. Zapewniamy pełen komfort koniom stacjonującym w naszym ośrodku, a także możliwość korzystania z pastwisk (5ha).

Trzy budynki KJ Huzar tworzą gościnny krąg, wewnątrz którego leniwie toczy się życie towarzyskie. Czasami przenosi się do eleganckiej jadalni, czasem do salonu z fotelami i kominkiem, czasem pod daszek grilla na świeżym powietrzu. Mamy na miejscu pyszną, domową kuchnię i komfortowe warunki socjalne 😊

Pokoje są 2, 3-4 osobowe, oraz 2 apartamenty 6-cioosobowe. (lokujemy wg preferencji lub płci i wieku).

Wszystkie pokoje z łazienkami.

Serdecznie zapraszamy, bo warto!

JESTEŚMY CERTYFIKOWANYM OŚRODKIEM POLSKIEGO ZWIĄZKU JEŹDZIECKIEGO!

PROFESJONALNYM CENTRUM SZKOLENIOWYM

Pozdrawiam serdecznie i mam nadzieję, że do zobaczenia 🙂

Ksenia Samsel

GALERIA OŚRODKA – zobacz