Zaproszenie na Klubową Imprezę Integracyjną “Złoty Jesienny Liść”

Zaproszenie na Klubową Imprezę Integracyjną “Złoty Jesienny Liść”

Temat: Zaproszenie na Klubową Imprezę Integracyjną “Złoty Jesienny Liść”
– 7 Października 2023 – Nie Możecie Tego Przegapić!

Kochani Klubowicze i Rodzice Klubowiczów!

Czyż nie jest to najpiękniejsza pora roku, by zrobić coś wyjątkowego razem? Odpowiedź brzmi: Oczywiście, że tak! 🍂🔥

Dlaczego warto być na Imprezie Integracyjnej “Złoty Jesienny Liść”?

Nasze ognisko to nie tylko okazja do zjedzenia pysznego jedzenia i wypicia ciepłego napoju przy ognisku. To czas, kiedy możemy się zintegrować, pogłębić nasze relacje i stworzyć wspomnienia, które zostaną z nami na długie lata. Nie ma lepszego momentu na wyjęcie gitary, śpiewanie ulubionych piosenek i dzielenie się swoimi jeździeckimi marzeniami i osiągnięciami. Przede wszystkim jednak to czas, kiedy możemy być razem, jako jedna, wielka, jeździecka rodzina!

  • Data: 7 października (sobota)
  • Godzina: Od 18:00
  • Miejsce: Pod Randawellą

Co z jedzeniem i piciem?

W tym roku idziemy na całego! Otwieramy sezon kulinarnej wyobraźni! Salatki, ciasta, ser, a może jakaś ciekawa zupa? Możecie ZASZALEĆ! A co do kiełbas… pamiętajcie, że ognisko będzie płonęło tylko dla nas, więc zaplanujcie ilość kiełbas tak, by każdy miał coś do pieczenia, ale by nie zasypać nim całego ogniska. 😄

Napoje i Alkohole

Wiemy, jak różnorodne są Wasze gusta, więc zdecydowaliśmy, że każdy przynosi swoje ulubione napoje. Czy to będzie herbata, sok czy może coś “mocniejszego” — wybór należy do Was! 🍻🍹

Formularz i Logistyka

Aby wszystko poszło jak w zegarku, bardzo proszę o wypełnienie formularza do 25 września. Po tej dacie zamykam listę, więc lepiej się pośpieszcie!

https://forms.gle/hMfdEDhs2sgeooCi8

LINK DO WYDARZENIA NA FB: https://fb.me/ 3ynWFKde

Kontakt

W razie pytań czy wątpliwości jestem dostępna pod numerem telefonu 510029179 oraz mailem na biuro@kjhuzar.pl. Z przyjemnością odpowiem na każde Wasze pytanie.

Nie możemy się doczekać, aby spędzić ten wyjątkowy wieczór w Waszym towarzystwie. Czeka nas mnóstwo śmiechu, dobrej zabawy i niesamowitej atmosfery. Zarezerwujcie więc ten czas i dołączcie do nas!

Z serdecznymi pozdrowieniami i niecierpliwością, Ksenia Samsel oraz KJ Huzar Team

Złoty Jesienny Liść