WAKACJE 2016 w KJ Huzar!

WAKACJE 2016 w KJ Huzar!

*UWAGA : do końca marca obowiązuje zniżka.

W tym roku wakacje zapowiadają się znów bardzo ciekawie, planujemy aż 6 turnusów!

Zaczynamy bardzo popularnymi u nas turnusami: sportowym i szaleństwem z końmi. Będzie to okazja do zdobycia gruntownej wiedzy w połączeniu ze wspaniałą zabawą. Konie, konie, konie – od rana do nocy. Zakres informacji obejmować będzie tematykę kursów instruktorskich 🙂

Dla maluchów od 7 lat do 12 lat Super Indiańska Przygoda oraz turnus fotograficzno-kulinarny z Dominiką Frej i Michałem Szcześniakiem. Dominika jest to młoda artystka, bardzo dobrze znana w środowisku jeździeckim, niezwykle utalentowana a do tego wspaniale współpracująca z dzieciakami i młodzieżą.

Prowadzi dział szkoleń z fotografii w najnowszym magazynie jeździeckim „Gallop”. Zajęcia kulinarne to idealny pomysł na twórcze spędzenie czasu dla dzieci i młodzieży. W miłej atmosferze dzieci będą mogły zdobyć nowe doświadczenia kulinarne, a przy okazji dobrze się bawić. Będą również jak zwykle niezawodne od wielu, wielu lat Agnieszka Czerwińska, Małgorzata Barcikowska-Nazarczuk.

INDIAŃSKA PRZYGODA HIT UBIEGŁEGO LATA! I tu już mogą przyjeżdżać maluchy od 7 lat! Przewidujemy wspaniałą zabawę. Będziemy bawić się w zaczarowany świat Indian; projektowanie niezwykłych pióropuszy, malowanie buzi, budowanie wigwamów (tipi) będzie na porządku dziennym. Nasze konie będą wyglądać jak konie prawdziwych Indian 🙂

Dla młodzieży (12-18 lat) zaplanowaliśmy turnus przygotowujący do egzaminów na brązową i srebrną odznakę, szaleństwo z końmi i konno-fotograficzno-graficzny z Malwiną de Brade. Malwina to bardzo utalentowana artystka, jej atutem jest niesamowite zdyscyplinowanie oraz umiejętność nawiązywania relacji z dzieciakami. Pani Malwina jest doświadczonym fotografem, malarką, graficzką i komisarzem wystaw, które ciągle organizuje na terenie całego kraju.

To jest oczywiście dodatkowy program bo głównym aspektem są konie, konie, konie. Przy każdym turnusie dokładnie opisałam program hipiczny. Do każdego dziecka podchodzimy indywidualnie, ważne są potrzeby każdego z uczestników. Czterech doświadczonych instruktorów jeździectwa stale dba o rozwój i świetną zabawę kolonistów i obozowiczów.

W TYM SEZONIE MODA I KONIE – wszystkie dziewczyny lubią modę. Konie kojarzą się z elegancją i świetnymi ubraniami. Na naszym obozie będzie można połączyć jedno i drugie. Uczestniczki będą szyć kiecki i kreacje na prawdziwy pokaz mody, który odbędzie się na koniec turnusu!

Turnus sportowy. Przez ostatnie lata przygotowaliśmy do egzaminów kilkaset osób.

W trakcie jazd przygotowawczych analizujemy i wielokrotnie próbujemy kolejne etapy układów konkursowych ujeżdżenia, składając je później w całość. Z jednej strony daje to możliwość dokładnego zapoznania się z wszelkimi niuansami programu na odznaki, z drugiej, jeździec doskonale zapoznaje się
z koniem, na którym będzie jechał egzamin.

Podobnie jazdy skokowe prowadzone są od najprostszych ćwiczeń, przez kolejne elementy parkuru, aż do „próby generalnej” przed egzaminem – czyli przejazdu całości programu przed „własną publicznością”. Naprawdę warto poczuć emocje egzaminu dwa dni wcześniej!

Klub Jeździecki Huzar to miejsce, w którym miłość do koni, sportowa rywalizacja, wrażliwość na piękno natury i zamiłowanie do sztuki wzajemnie się przenikają. Ośrodek położony jest w odległości 50 km od Warszawy. Z jednej strony ośrodka są rozległe łąki, na których świerszcze dają prawdziwy koncert. Konie ganiają się, co wygląda jak zabawa w berka. Z drugiej zaś strony wchodzimy do Bolimowskiego Parku Narodowego. Dookoła pachnie lasem, ziołami i świeżo skoszoną trawą. Powietrze jest niezwykle czyste, a spokój i cisza umożliwiają odprężenie i wypoczynek.

Dlaczego w KJ Huzar?

Ponad 20 letnie doświadczenie w organizacji wypoczynku dla dzieci.

Certyfikowany ośrodek przez Polski Związek Jeździecki, certyfikowani instruktorzy i wychowawcy

Pozwolenia Kuratorium Oświaty, Sanepidu, Straży Pożarnej, Inspektoratu budowlanego i innych instytucji.

Bardzo dobre warunki socjalne

Pyszna, domowa kuchnia

Wspaniałe konie, dobrze ujeżdżone i bezpieczne!

Bardzo bogaty program

Piękna okolica

KJ Huzar to wymarzone miejsce dla dzieciaków do tego, aby zakochać się w koniach i rozpocząć przygodę z jeździectwem. Organizowane przez nas obozy dla dzieci i młodzieży, są zarówno w formie typowo rekreacyjnej jak i zgrupowań sportowych.

Lekcje jazdy konnej odbywają się na różnych poziomach zaawansowania: od jazdy na lonży do startu w zawodach. Nasze konie są spokojne i znakomicie ujeżdżone. J

JESTEŚMY CERTYFIKOWANYM OŚRODKIEM POLSKIEGO ZWIĄZKU JEŹDZIECKIEGO!

PROFESJONALNYM CENTRUM SZKOLENIOWYM

certyfikat PZJ Osrodek Szkoleniowy KJ Huzar

Klub Jeździecki Huzar – certyfikowany ośrodek Polskiego Związku Jeździeckiego

Mamy  40 koni mieszkających w 3 połączonych ze sobą stajniach. Na terenie ośrodka są 3 ogrodzone i oświetlone place do jazdy konnej i hala.

Zapewniamy pełen komfort koniom stacjonującym w naszym ośrodku, a także możliwość korzystania z pastwisk (5ha).

Posiadamy komplet przeszkód skokowych oraz 2 czworoboki.

Naszym innowacyjnym produktem są kompleksowe szkolenia jeździeckie dla dzieci i dorosłych.

Trzy budynki KJ Huzar tworzą gościnny krąg, wewnątrz którego leniwie toczy się życie towarzyskie. Czasami przenosi się do eleganckiej jadalni, czasem do salonu z fotelami i kominkiem, czasem pod daszek grilla na świeżym powietrzu.

Kochani o koloniach i obozach mogłabym pisać i pisać.

Pozdrawiam serdecznie i mam nadzieję, że do zobaczenia w wakacje

Ksenia Samsel

*JEŚLI ZAREZERWUJECIE PAŃSTWO KOLONIE I OBOZY Z KOŃMI I WPŁACICIE ZALICZKĘ w kwocie 500 zł do końca marca 2016

OTRZYMACIE PAŃSTWO ZNIŻKĘ:

Dla stałych bywalców kolonii i zimowisk organizowanych w KJ Huzar        100 ZŁ

Dla nowych uczestników, dopiero zaczynających przygodę z KJ Huzar      50 zł