SZKOLENIE PRZYGOTOWUJĄCE DO EGZAMINÓW NA ODZNAKI PZJ

SZKOLENIE PRZYGOTOWUJĄCE DO EGZAMINÓW NA ODZNAKI PZJ

Zapraszamy na zgrupowanie przygotowujące do
egzaminu na brązową i srebrną odznakę Polskiego Związku Jeździeckiego.

29.04 – 7.05.2017

Przez ostatnie lata przygotowaliśmy do egzaminów kilkaset osób.

W trakcie jazd analizujemy i wielokrotnie próbujemy kolejne etapy układów konkursowych ujeżdżenia, składając je później w całość.
Z jednej strony daje to możliwość dokładnego zapoznania się z wszelkimi niuansami programu na odznaki, z drugiej, jeździec doskonale zapoznaje się z koniem, na którym będzie jechał egzamin.

Podobnie jazdy skokowe prowadzone są od najprostszych ćwiczeń, przez kolejne elementy parkuru, aż do „próby generalnej” przed egzaminem – czyli przejazdu całości programu przed „własną publicznością”. Naprawdę warto poczuć emocje egzaminu dwa dni wcześniej!

Egzamin wewnętrzny (1 lekcja) jest nagrywany na kamerze, uwagi są opisywane na bieżąco w formularzu programu na odznakę, następnie wieczorem oglądamy i omawiany przejazdy.

Jazdy konne odbywać się będą na ogrodzonej ujeżdżalni na terenie ośrodka, na koniach „profesorach” Służymy także pomocą w opanowaniu materiału teoretycznego. Podstawowa wiedza zawarta jest w „pytaniach i odpowiedziach” na stronie PZJ, ale dołączamy do tego wykłady pomocnicze i wszelką możliwą pomoc merytoryczną!

 

SZCZEGÓŁY: https://kjhuzar.pl/kurs-przygotowujacy-do-odznak-pzj/

koszt kursu 2060 zł (szkolenie, 12 jazd, wykłady, ćwiczenia, noclegi i wyżywienie), koszt egzaminu 185 zł