KOŃSKIE WAKACJE NA CHILLOUCIE

KOŃSKIE WAKACJE NA CHILLOUCIE

Końskie Wakacje na chilloucie - nic nie musisz KJ Huzar

Mamy ogromną przyjemność zaprosić Cię na turnus IVb WAKACJE NA CHILLOUCIE – obóz, który będzie doskonałym sposobem na spędzenie wyjątkowych wakacji w pełnym relaksu i swobodzie. Przygotuj się na niezapomniane chwile spędzone w towarzystwie koni, w otoczeniu przyrody i wspaniałej atmosferze.

Termin: 23 lipca – 29 lipca 2023

Na naszym obozie wszystko będzie skoncentrowane na Twojej wygodzie i zadowoleniu. Będziesz mógł(a) cieszyć się niezapomnianymi chwilami, robiąc to, na co masz ochotę, bez żadnego przymusu. Pozwól sobie na prawdziwy odpoczynek i relaks, w otoczeniu ludzi o podobnych zainteresowaniach.

Cena: 2300 zł

Co czeka na Ciebie podczas tego turnusu?

  • Luźne zajęcia: Nie musisz angażować się w żadne planowane zajęcia, ale jeśli masz na to ochotę, możemy zorganizować warsztaty, gry i wieczory tematyczne. To Ty decydujesz, jak spędzasz czas na obozie.
  • Kontakt z końmi: Jeżeli jesteś zainteresowany(a) konmi i chciałbyś/chciałabyś spędzać czas przy nich, możesz pomagać w stajni, wyprowadzać konie na spacery i brać udział w prostych zajęciach związanych z opieką nad nimi. To doskonała okazja, aby lepiej poznać te wspaniałe zwierzęta.
  • Piękno natury: Klub Jeździecki Huzar otoczony jest urokliwymi terenami, które zapraszają do wycieczek pieszych. Możesz cieszyć się spokojem przyrody, odkrywać malownicze krajobrazy i oddychać świeżym powietrzem.
  • Wyjątkowa atmosfera: Na naszym obozie panuje przyjazna i rodzinna atmosfera. Nasi doświadczeni instruktorzy są zawsze gotowi służyć radą i pomocą, tworząc przy tym bezpieczne środowisko dla wszystkich uczestników.

Nie przegap tej wyjątkowej okazji na niezapomniane wakacje na Chillocie! Rezerwuj swoje miejsce już teraz, ponieważ ilość miejsc jest ograniczona.