Podziękowanie za udział w Czworobokach Szkoleniowych

Drodzy Klubowicze!

Chciałabym serdecznie podziękować za Wasz aktywny udział w Czworobokach Szkoleniowych oraz Pikniku Rodzinnym,
które odbyły się w naszym Klubie Jeździeckim Huzar. Wasze zaangażowanie, pasja i niezłomny duch uczyniły te wydarzenia niezapomnianymi!!!

pucharyTo był wspaniały czas, pełen nauki poprzez zabawę.
Każdy z Was (lub Waszych dzieci) przekroczył swoje granice, pokazał niesamowity hart ducha i zrozumienie dla naszych wspaniałych partnerów – koni. Jestem pod wielkim wrażeniem Waszych jeździeckich umiejętności, które zaprezentowaliście podczas poważnych przejazdów ujeżdżeniowych.
Każdy z Was pokazał, jak piękna i pełna wyzwań może być jazda konna.

Wasza determinacja, entuzjazm i miłość do koni sprawiły, że każdy moment spędzony razem był prawdziwą przyjemnością. Przez ostatni rok szkolny wspaniale było patrzeć, jak z każdym dniem stajecie się coraz lepszymi jeźdźcami, nieustannie pokonując samych siebie.

Mam nadzieję, że już 16 czerwca 2024 roku ponownie spotkamy się na naszym kolejnym, jeszcze bardziej emocjonującym wydarzeniu! Do tego czasu, zapraszam do dalszego rozwijania umiejętności jeździeckich i zdobywania nowych doświadczeń.
Razem będziemy się uczyć, rozwijać i pokonywać kolejne wyzwania.

 

Dodatkowo załączam link do oblepionych sygnaturą zdjęć, do wyboru dla Was – zawodników

– 4 zdjęcia mieliście w cenie, a jeśli chcecie więcej, to 5zł za każdą dodatkową sztukę. 😊

Piszcie do Dominiki na mail@dominikafrej.pl  z numerami zdjęć, które chcecie w pełnym rozmiarze, bez znaku wodnego (są ponumerowane na fotkach). https://photos.app.goo.gl/f5KqAf2eRmoi5c9D7

Jeszcze raz dziękuję Wam za wspólnie spędzony czas, zaangażowanie i niesamowitą atmosferę, którą razem stworzyliśmy. Do zobaczenia we wrześniu!

Ksenia Samsel 😊