DZIEŃ DZIECKA Z KOŃMI

DZIEŃ DZIECKA Z KONIKAMI

 

Co lubią Dzieci o każdej porze?
Głaskać koniki i być na dworze!

Ze zwierzętami tymi się bratać
jeździć wciąż na nich, skakać i latać 😊

Dla odpoczynku także czasami
lubią się zająć znów konikami
Pragną poznawać, działać, znajdować,
Karmić kucyki i spacerować,
Dlatego właśnie z okazji Dnia Dziecka
Najlepsza dla nich będzie WYCIECZKA!

 

Serdecznie zapraszamy zorganizowane grupy na wycieczki z okazji Dnia Dziecka!!!!

Będzie się działo, będzie wesoło 🙂

Program każdej wycieczki do ustalenia indywidualnie (w zależności od czasu trwania i ilości osób)

 

Przewidujemy

 

♘ przejażdżki na koniu,

♘ zabawa bańkami mydlanymi,

♘ malowanie żywego konia,

♘ przejażdżki bryczką

♘ pokazy jazdy konnej z komentarzem

♘ pogadanka w stajni (prezentacja: podstawowych wiadomości dotyczących jazdy konnej, żywienia, czyszczenia, siodłania i hodowli koni, budowy sprzętu jeździeckiego)

♘ Cała impreza kończy się wspólną biesiadą przy ognisku.

 

Informacje ogólne: 

Imprezy mogą odbywać się w dowolnym terminie pod warunkiem zamówienia i potwierdzenia w KJ HUZAR z co najmniej tygodniowym wyprzedzeniem.

Minimum 40 dzieci.

W celu ustalenia terminów i szczegółów prosimy o kontakt z Ksenią Samsel

tel. 510029179, mail: biuro@kjhuzar.pl

 

Klub Jeździecki Huzar to miejsce, w którym miłość do koni, sportowa rywalizacja, wrażliwość na piękno natury i zamiłowanie do sztuki wzajemnie się przenikają. Ośrodek położony jest w odległości 50 km od Warszawy (40 minut autostradą A2) i 5 km od Żyrardowa. Z jednej strony ośrodka są rozległe łąki, na których świerszcze dają prawdziwy koncert. Konie ganiają się, co wygląda jak zabawa w berka. Z drugiej zaś strony wchodzimy do Bolimowskiego Parku Narodowego. Dookoła pachnie lasem, ziołami i świeżo skoszoną trawą. Powietrze jest niezwykle czyste, a spokój i cisza umożliwiają odprężenie i wypoczynek.

Dlaczego warto przyjechać na wycieczkę szkolną do KJ Huzar?

Po pierwsze, wycieczki szkolne mają charakter kształcący i poznawczy. Wzbogacają one wiedzę o przyrodzie, biologii i hipologii. Nauka na wycieczkach jest bardziej efektywna, bo więcej zapamiętacie niż z lekcji w szkole, gdyż wiedza podana jest w ciekawszej formie.

Po drugie, wycieczki szkolne, nie tylko pełnią funkcję poznawczą i kształcącą, ale również doskonalą kontakty z rówieśnikami.

Ostatnim argumentem jest opinia, że wycieczki pozwalają przyjemnie spędzić czas. Po trudach wytężonej pracy w szkole, możemy odpocząć i zapomnieć o wszystkich obowiązkach, sprawdzianach, czyli o wszystkich stresujących sytuacjach związanych z nauką. Niewątpliwie wycieczki dostarczają uczniom wielu atrakcji. Uczestniczą w ogniskach, dyskotekach, grach o zabawach w plenerze. Przyjemnie jest spędzać wieczór w gronie przyjaciół, porozmawiać, posłuchać zwierzeń, dowcipów i anegdot.
Po przedstawieniu wszystkich argumentów jestem pewna, że wycieczki szkolne, to dobry sposób na spędzenie czasu ze znajomymi, łatwą naukę, poznawanie świata i relaks.

Zapraszamy 🙂