Pensjonat

KJ ‚HUZAR’ – zaprasza właścicieli koni do wstawiania koni do naszej stajni na pensjonat.

 

Witamy serdecznie w Klubie Jeździeckim Huzar

Huzar, to miejsce, w którym miłość do koni, sportowa rywalizacja, wrażliwość na piękno natury oraz za

KJHUZAR DZIECI WAKACJE WYCIECZKI (50)

miłowanie do sztuki wzajemnie się przenikają. Ośrodek położony jest w odległości 30 minut na południowy zachód od Warszawy!

 

Z jednej strony ośrodka są rozległe łąki, na których świerszcze dają prawdziwy koncert. Konie ganiają się, co wygląda jak zabawa w berka.  Z drugiej zaś strony wchodzimy do Bolimowskiego Parku Narodowego. Dookoła pachnie lasem, ziołami i świeżo skoszoną trawą. Powietrze jest niezwykle czyste, a spokój i cisza umożliwiają odprężenie i wypoczynek.

Posiadamy 30 boksów w trzech połączonych stajniach. Dysponujemy 3 myjkami, jedna z ciepłą wodą wewnątrz i dwie na zewnątrz. W stajni mamy 3 siodlarnie oraz  zamykane szafki na siodła i sprzęt dla pensjonariuszy. Na terenie ośrodka są 2 ogrodzone i oświetlone duże place do jazdy konnej, lonżownik oraz kryta ujeżdżalnia.

 

Dookoła naszego stawu stworzyliśmy super warunki do treningów kondycyjnych wraz z górą do galopów, w stawie zaś moczymy koniom nogi po treningu, sprawiając sobie i naszym rumakom olbrzymią frajdę.

Zapewniamy pełen komfort koniom stacjonującym w naszym ośrodku, a także możliwość korzystania z pięciu hektarów pastwisk. Z reguły nasi podopieczni przebywają na dworze możliwie jak najdłużej

KJHUZAR PASJA SPORT REKREACJA (88)

 

Trzy budynki KJ Huzar tworzą gościnny krąg, wewnątrz którego leniwie toczy się życie towarzyskie. Czasami przenosi się do eleganckiej jadalni, czasem do salonu z fotelami i kominkiem, czasem pod daszek grilla na świeżym powietrzu.

Konie znajdują się pod stałą opieką kadry, która pragnie im zapewnić komfort i bezpieczeństwo, a także dostosować swoją pracę do wymagań właścicieli. Stajnia jest monitorowana.

Nie narzucamy wyboru weterynarza czy podkuwacza. Niemniej jesteśmy w stałej gotowości, by w nagłych przypadkach zapewnić koniom opiekę weterynaryjną lub sprowadzić kowala.

KJHUZAR PASJA SPORT REKREACJA (66)

 

Istnieje możliwość doskonalenia swoich lub  konia umiejętności pod okiem instruktorów i trenerów.

 

PROWADZIMY PROFESJONALNĄ SZKOŁĘ JAZDY KONNEJ i jesteśmy Certyfikowanym Ośrodkiem Polskiego Związku jeździeckiego. Posiadamy komplet przeszkód skokowych oraz 2 czworoboki.

 

 

Jeździmy na zawody – zatem istnieje możliwość  startów w barwach Klubu Jeździeckiego HUZAR’

 

Jeśli jesteście otwarci, serdeczni, uśmiechnięci i naprawdę kochacie konie, to znaleźliście właściwe miejsce!

ATMOSFERA I KLIMAT w jakim spędzamy swój wolny czas to nieoceniony aspekt naszego życia

ZAPRASZAMY DO WSTAWIANIA KONI DO NASZEJ STAJNI NA PENSJONAT.

 

Niech się każdy dowie, jak jest fajnie w Samselowie 😊

 

Ceny pensjonatu za miesiąc:

boks – 1000 zł,

Cena pensjonatu nie obejmuje treningów jeźdźców i koni.

Więcej informacji – tel. 510 029 179, 601 385669.

#Pensjonatdlakoni #bliskoWarszawy #kjhuzar #profesjonalnaszkolajazdykonnej