Jazdy konne PROFESJONALNA SZKOŁA JAZDY KONNEJ

PROFESJONALNA SZKOŁA JAZDY KONNEJ

od 27 czerwca do 7 września 2020
PRZERWA WAKACYJNA

Klub Jeździecki Huzar to miejsce, w którym miłość do koni, sportowa rywalizacja, wrażliwość na piękno natury i zamiłowanie do sztuki wzajemnie się przenikają. Ośrodek położony jest w odległości 50 km od Warszawy.  Z jednej strony ośrodka są rozległe łąki, na których świerszcze dają prawdziwy koncert.  Konie ganiają się, co wygląda jak zabawa w berka. Z drugiej zaś strony wchodzimy do Bolimowskiego Parku Narodowego. Dookoła pachnie lasem, ziołami i świeżo skoszoną trawą. Powietrze jest niezwykle czyste, a spokój i cisza umożliwiają odprężenie i wypoczynek.

KJ Huzar to wymarzone miejsce dla dzieciaków do tego, aby zakochać się w koniach i rozpocząć przygodę z jeździectwem. Organizowane przez nas obozy dla dzieci i młodzieży, są zarówno w formie typowo rekreacyjnej jak i zgrupowań sportowych.

JESTEŚMY CERTYFIKOWANYM OŚRODKIEM POLSKIEGO ZWIĄZKU JEŹDZIECKIEGO!

ORAZ PROFESJONALNYM CENTRUM SZKOLENIOWYM

Lekcje jazdy konnej odbywają się na różnych poziomach zaawansowania: od jazdy na lonży do startu w zawodach. Nasze konie są spokojne i znakomicie ujeżdżone. Przygotowujemy do egzaminów na odznaki PZJ oraz organizujemy takie egzaminy.

Posiadamy 28 boksów w trzech połączonych stajniach. W stajni mamy myjkę dla koni, siodlarnie i zamykane szafki na siodła dla pensjonariuszy.   Na terenie ośrodka są 3 ogrodzone i oświetlone place do jazdy konnej i kryta ujeżdżalnia.

Zapewniamy pełen komfort koniom stacjonującym w naszym ośrodku, a także możliwość korzystania z pastwisk (5ha).

Posiadamy komplet przeszkód skokowych  oraz 2 czworoboki.

Jesteśmy największym ośrodkiem nauczającym jazdy po damsku oraz organizatorem MPA (Mistrzostw Polski Amazonek) i ogólnopolskich kursów jazdy po damsku.

Naszym innowacyjnym produktem są kompleksowe szkolenia jeździeckie dla dorosłych.

Jeździectwo to pokonywanie kolejnych etapów, stopni wtajemniczenia.

To właśnie czyni jeździectwo wielką i piękną pasją na całe życie, pasją, na którą nigdy nie jest za późno.

Przygoda z jazdą konną niezmiennie zaczyna się od jazdy na lonży, ale kończy – na etapie ściśle przez nas wyznaczonym, zależnym od naszej wiedzy, naszych doświadczeń i upodobań.

#PROFESJONALNASZKOŁAJAZDYKONNEJ