VI TURNUS 10-20.08.2023 sprawy organizacyjne

Drodzy Rodzice,

 

Czy możemy uwierzyć, że już minęło aż 10 niesamowitych dni, odkąd Wasze dzieci wyruszyły z nami na tę niezwykłą przygodę?

Czas, jak zawsze, przemknął niezwykle szybko, wypełniony radością, nauką i niezapomnianymi chwilami!

Chcę Was Państwo poinformować, że Wasze pociechy są absolutnie cudowne, a to zasługa Waszego wspaniałego wychowania!

Choć mamy z dziewczynami jeden mały sekret 😉

Wychowaliście ich na kulturalne, empatyczne i pełne energii młode dziewczyny, z którymi współpraca to dla nas prawdziwa przyjemność.

Przez te 10 dni, nasza mała drużyna spędziła czas wspaniale się bawiąc, szalejąc i dzieląc niesamowite chwile z naszymi ukochanymi końmi. Było to prawdziwe spotkanie dusz, gdzie dzieci odkrywały swoją pasję i rozwijały swoje umiejętności.

Niestety, czas powrotu do domu nadszedł i jutro będziemy musieli się pożegnać.

Ale…… JESZCZE JUTRO WSPÓLNY RODZINNY PIKNIK /zobacz harmonogram/  https://kjhuzar.pl/piknik-working-equitation/, podczas obozowych zawodów Working Equitation!

 

WSZYSCY STAWIAMY się o 9:55.

 

ZAWODY STARTUJĄ RÓWNO O 10:00 (niestety nie czekamy i nie dziecko nie może powtórnie jechać, abyście mogli je zobaczyć)

Dziewczyny będą pokonywać tor maneability https://workingequitation.pl/konkurencje/

Piknik zaczynamy równo o 10:00.

Prosimy o punktualność zarówno na piknik jak i podczas odbioru dzieci – to informacja jeśli ktoś nie przyjeżdża na integrację, wtedy odbieracie swoje pociechy od godziny 15:15 do 16:00.

Po tym czasie, nasza kadra wyjeżdża, dlatego ważne jest, aby odbiór odbył się przed 16:00.

Zanim jednak się rozstaniemy, pozostaje nam jeszcze wiele cudownych momentów.

Ok 14:30 nastąpi oficjalne zakończenie obozu.

Będzie wręczenie dyplomów, i nagród za zwycięstwo w zawodach.

Czekają nas emocje, uśmiechy i łzy radości, ponieważ znamy siłę więzi, jakie powstały między nami w ciągu tych dni.

Miło nam poinformować, że dzisiaj wszyscy zdający  Państwowe egzaminy na odznakę “Jeżdżę Konno”.

To wielki sukces dla nas wszystkich! Gorące gratulacje dla wszystkich!

Dziękujemy Wam, Drodzy Rodzice, za zaufanie, jakim nas obdarzyliście,

i za to, że powierzyliście nam Wasze skarby na ten wyjątkowy czas.

To dla nas zaszczyt i radość uczestniczyć w życiu Waszych dzieci i razem tworzyć niezapomniane wspomnienia.

Przy odbiorze, prosimy o przywiezienie gotówki za jazdy dodatkowe (dzieci podadzą kwotę dziś wieczorem).

Prosimy o przywiezienie dokładnie wyliczonej kwoty, tak aby nie trzeba było wydawać.

Przy odbiorze, prosimy o przywiezienie gotówki osoby, które zamawiały sesję i obiady, a jeszcze nie zdążyły opłacić.

Tutaj też prosimy o przywiezienie dokładnie wyliczonej kwoty, tak aby nie trzeba było wydawać!

Jeśli ktoś odbiera dziecko nie swoje, musi mieć ze sobą upoważnienie do obioru (które dołączymy do karty)

Bardzo dziękujemy za zaufanie, które nam Państwo okazaliście, powierzając nam opiekę nad Waszymi dziećmi na te 11 dni.

Zapraszamy jeszcze na ostatni turnus, mamy jeszcze 3 wolne miejsca ❤  https://kjhuzar.pl/kolonie-i-obozy-jezdzieckie/

 

Do jutra, pełni radości i wzruszeń!

Z całym sercem,

Zespół Niezapomnianego Obozu z Końmi

Ksenia Samsel

Klub Jeździecki Huzar

www.kjhuzar.pl

Samselowo

www.samselowo.pl

biuro@kjhuzar.pl

tel. 510 029 179

 

 

******************************************************

 

 

 

 

Szanowni Rodzice, Drodzy Obozowicze,

Z wielką radością informujemy, że zbliża się termin pierwszego turnusu wakacji w Klubie Jeździeckim HUZAR, który rozpocznie się w czwartek, 10 sierpnia 2023 r. Zanim jednak rozpoczniemy, prosimy o zapoznanie się z poniższymi informacjami, które są niezbędne dla udanego i bezpiecznego pobytu Państwa Dzieci.

1   Prosimy o przywiezienie Dzieci z nazwiskami zaczynającymi się na litery (od A do N) na godz. 16:00. Dzieci z nazwiskami zaczynającymi się na litery (od O do Z) na godz. 17:00.

Pierwszego dnia obozu przewidziana jest kolacja o godz. 18:00.

2    Jeśli chcą Państwo, aby Wasze dzieci spały razem w pokojach, prosimy o przesłanie maila na adres biuro@kjhuzar.pl (z tytułem: LOKACJA W POKOJACH –VI TURNUS) najpóźniej do niedzieli, 6.08.2023, do godz. 9:00. Wtedy przygotujemy wstępną alokację dzieci w pokojach.

3  Dzieci powinny zabrać ze sobą m.in.: – kask (obowiązkowo)

– strój do jazdy konnej lub spodnie bez szwów wewnętrznych, – buty na sztywnej podeszwie bez protektora, z obcasem 2 cm i cholewką (najlepiej typu sztyblety), sztylpy (zwane też czapsami) – rękawiczki, – ubrania do lasu, – ubranie sportowe, – strój przeciwdeszczowy (kurtka przeciwdeszczowa KONIECZNIE!), – ciepły sweter lub polar, – obuwie na zmianę, – buty sportowe i strój do ćwiczeń, – okulary przeciwsłoneczne, CZAPKA Z DASZKIEM, krem z filtrem UV, płyn odstraszający komary i kleszcze, fenistil żel i proszki na alergię (typu wapno, alertec, zyrtec) – kalosze, – Zegarek na rękę, ew. budzik – koc na traw ę – kostium kąpielowy (do opalania), krem z filtrem, ręczniki i mydło, szampon, i inne kosmetyki – artykuły piśmiennicze i kredki, karton, zeszyt itp – KAMIZELKA DLA DZIECI do 16 roku (włącznie) życia OBOWIĄZKOWA!

4   Na zakończenie turnusu sportowego planowany jest EGZAMIN NA ODZNAKI PZJ, który zacznie się około godz. 9:00. Proszę o wypełnienie FORMULARZA https://forms.gle/WGHu9fqBimxK2yKC8 oraz opłatę gotówką za egzamin  (180 zł za odznakę “jeżdżę konno”) – opłata na miejscu, w dniu przyjazdu (odliczona kwota w podpisanej imieniem i nazwiskiem dziecka) Zgłoszenie na odznakę należy koniecznie zrobić również przez system Artemor PZJ https://artemor.pzj.pl/Home/LogOn.

5  Na miejscu będzie możliwość dokupienia dodatkowych jazd konnych oraz zakupienia pamiątkowych koszulek klubowych i smakołyków dla koni. Dodatkowe lekcje jazdy konnej kosztują od 90 do 125 zł za lekcję (45 min) Jeśli chcecie Państwo, aby dzieci korzystały z tej opcji, konieczna jest zgoda na maila (biuro@kjhuzar.pl ) lub w wypełnionej tabelce przy przywiezieniu dziecka.

6  Dzieci będą mogły rozmawiać codziennie z rodzicami, zaraz po obiedzie w godzinach 13:40 – 14:10.

7  Prosimy pamiętać o przywiezieniu wydrukowanych, wypełnionych i podpisanych kart kolonijnych, umowy, oraz tabelę z niezbędnymi zgodami Rodziców i  OGÓLNYCH WARUNKÓW UCZESTNICTWA!!! PRZYWOZIMY ORYGINAŁY!!!!

8   Rodzicom, którzy już wpłacili za turnus bardzo dziękujemy 😊 Osoby, które nie wpłaciły drugiej części kwoty za turnus, proszone są o pilną wpłatę i wysłanie potwierdzenia przelewu na maila!

9 Jeżeli ktoś z Państwa życzy sobie fakturę proszę o wypełnienie FORMULARZA  oraz przesłanie wiadomości na biuro@kjhuzar.pl z tytułem FAKTURA za Turnus VI

10 Zniżka dotyczy tylko osób wpłacających zaliczkę w terminie do 28 LUTEGO i resztę kwoty regulaminowo 21 dni przed rozpoczęciem turnusu! Czyli do 20 lipca na koncie KJ Huzar (zgodnie z wcześniejszymi ustaleniami i umową organizacji kolonii) Wpłata drugiej raty bez zniżki wynosi 2550 zł

11    Pieniądze, które dajecie dzieciom na różne lokalne wydatki (pyszne lody, słodycze, koszulki, smaczki dla koni /konie nie mogą dostawać innych smaczków niż nasze – sprawdzoneitp.)  (zwykle jest to ok. 200 zł) dzieci zalecamy przekazać (w mniejszych nominałach) do depozytu wychowawcom w kopercie z nazwiskiem dziecka. Nie odpowiadamy za zagubione pieniądze!

12     Sprzęt jeździecki prosimy podpisać i zapakować do osobnej, podpisanej torby z uszami, gdyż dzieci będą go przechowywać w szatni!

13    W dniu wyjazdu obiad będzie około 13:30. Turnus zaczyna się zgodnie z harmonogramem, 10 sierpnia (czwartek), zaś kończy 20 sierpnia ok godz. 14:15 (niedziela).

14   Prosimy o nieodwiedzanie dzieci podczas trwania turnusu. 15. RODZINNY PIKNIK WORKING EQUITATION NA KONIEC TURNUSU!!! https://kjhuzar.pl/piknik-working-equitation/

16  Dojazd 17. dodatkowo:

Z radością pragniemy zaproponować niesamowitą okazję, by utrwalić wspomnienia Waszych dzieci z naszego obozu – dodatkową sesję fotograficzną ze znaną i cenioną fotografką, Dominiką Frej. Dominika specjalizuje się w fotografii koni i jeździectwa, a jej prace zdobyły uznanie na wielu platformach i wydarzeniach. To doskonała okazja na stworzenie niepowtarzalnych, profesjonalnych zdjęć Waszych dzieci w otoczeniu naszych wspaniałych koni. Koszt sesji to 100 zł, co obejmuje 5 starannie wybranych zdjęć autorstwa pani Dominiki. Dodatkowy koszt za wypożyczenie konia na czas sesji to 100 zł. Jednak mamy dla Was dobrą wiadomość! Jeśli zgodzicie się na udostępnienie tych zdjęć na naszych mediach społecznościowych, koszt wypożyczenia konia spadnie do 50 zł.

To doskonała okazja, aby podzielić się tym wyjątkowym doświadczeniem z innymi i jednocześnie oszczędzić! Ta wyjątkowa sesja fotograficzna to nie tylko zbiór pięknych zdjęć – to niezapomniane doświadczenie, które zostanie utrwalone na najwyższej jakości zdjęciach. Jeśli jesteście Państwo zainteresowani tą ofertą, prosimy o szybką wiadomość na maila biuro@kjhuzar.pl pt. SESJA z p. Dominiką

Dziękujemy za zrozumienie i współpracę. Mamy nadzieję, że te wakacje będą niezapomnianym doświadczeniem dla naszych jeźdźców. Do zobaczenia w czwartek!

Z serdecznymi pozdrowieniami,

Ksenia Samsel  wraz z Zespołem KJ HUZAR

Klub Jeździecki Huzar www.kjhuzar.pl www.samselowo.pl biuro@kjhuzar.pl

tel. 510 029 179

linki do WAŻNYCH  załączników,

KARTA KOLONIJNA     do wypełnienia i przywiezienia

Umowa kolonii i obozów KJ Huzar 2023   do wypełnienia i przywiezienia

Niezbędne zgody Rodziców na obozach     do wypełnienia i przywiezienia

WARUNKI UCZESTNICTWA NA OBOZACH I KOLONIACH

Regulamin kolonii i obozów,

Regulamin Stajni,

Zasady Bezpieczeństwa,

Regulamin jazd konnych,