REGULACJE W KJ HUZAR

Szanowni Państwo, Drodzy Uczniowie, Drodzy Rodzice

W załączeniu przesyłam umowę do podpisu łącznie z linkiem do aktualnego regulaminu i cennika jazd konnych w KJ Huzar

Bardzo proszę o wydrukowanie i wypełnienie załączonej umowy i przyniesienie jej do recepcji, wraz z rozliczeniem za najbliższy miesiąc (wrzesień) w najbliższy weekend, lub przed jazdami – Ci co już dokonali zapłaty.

https://kjhuzar.pl/wp-content/uploads/2021/09/UMOWA-SZKOLA-JAZDY-KONNEJ-HUZAR.pdf

Bardzo proszę o szczegółowe przeczytanie wszystkich regulaminów, gdyż przy podpisaniu umowy potwierdzacie, że przeczytaliście, akceptujecie je i będziecie się do nich stosować.

https://kjhuzar.pl/wp-content/uploads/2021/09/REGULAMIN-JAZD-KONNYCH-W-KJ-HUZAR.pdf

https://kjhuzar.pl/zapisy-na-jazdy-konne/

Wiem, że dużo teraz biurokracji, ale to tylko na początku. Później wszystko idzie starym trybem, oprócz opłat za dany miesiąc (ta będzie w ostatni poprzedzający weekend danego miesiąca, czyli za październik recepcja będzie czynna 25-26 września i wtedy rozliczamy się już za miesiąc kolejny)

Zostawiam Państwa w najlepszych rękach, czyli mojej super wykwalifikowanej kadry, życzę jak najlepszego rozwoju jeździeckiego oraz super zabawy przy tym.

Najbliższe spotkanie integracyjne planujemy 23 października 2021 (sobota), zamiast typowej gonitwy Hubertusowej, która jest po prostu niebezpieczna, będziemy się integrować przy ognisku 😊

Szczegóły wyślę już w październiku 🙂

Z poważaniem

Ksenia Samsel

Klub Jeździecki Huzar

www.kjhuzar.pl

Samselowo

www.samselowo.pl

biuro@kjhuzar.pl

tel. 510 029 179