♘ KOLONIE I OBOZY ♘ 33 LATA DOŚWIADCZENIA!

ZAPRASZAMY NA WAKACJE Z KOŃMI 2024!
W tym roku wakacje zapowiadają się znów bardzo ciekawie, planujemy 9 turnusów!

Jeździecka Przygoda Czeka!

🌟 33 Lata Pasji i Profesjonalizmu 🌟

 

Zapraszamy do miejsca, gdzie miłość do koni i przyrody tworzy wyjątkową harmonię.

Dołącz do nas i przeżyj niezapomniane chwile na obozach i koloniach jeździeckich, gdzie każdy dzień to nowa przygoda.

Nasze Atuty:

🔹 Ponad Trzy Dekady Doświadczenia: Od 1992 roku nieustannie rozwijamy naszą ofertę, łącząc tradycję z innowacyjnością. Nasza przygoda z obozami i koloniami jeździeckimi to już 33 lata pełne niezapomnianych chwil i wspomnień.

🔹 Wypoczynek Letni i Zimowy: Specjalizujemy się w organizacji zarówno letnich obozów, jak i zimowych kolonii. Każdy sezon to dla nas nowa opowieść pełna przygód, które zapadają w pamięć na długie lata.

🔹 Niezapomniane Wrażenia i Rozwój: Wiemy, jak ważne są wspomnienia i doświadczenia zdobywane w młodości. Dlatego dbamy o to, aby każdy dzień spędzony na naszych obozach i koloniach był pełen przygód, nauki i radości.

🔹 Sukces w Egzaminach na Odznaki: Przez lata przygotowaliśmy ponad 1500 osób do egzaminów na odznaki jeździeckie, co świadczy o wysokim poziomie naszego szkolenia i zaangażowania w rozwój umiejętności jeździeckich.

🔹 Ponad 8,000 Uśmiechniętych Twarzy: Nasze obozy i kolonie wybrało już ponad 8,000 dzieci i młodzieży! Każdy z naszych Gości, zarówno nowych jak i tych powracających, to dla nas powód do dumy i radości.

🔹 Wysoka Ocena Satysfakcji: Nasze zaangażowanie w jakość i bezpieczeństwo przekłada się na wysokie oceny. Jesteśmy dumni z oceny 4,8 na 5 gwiazdek, którą otrzymaliśmy od naszych Klientów. To dla nas potwierdzenie, że idziemy we właściwym kierunku.

🔹 Potwierdzone Opinie: Zadowolenie naszych Gości to nasz priorytet, co potwierdzają 205 pozytywnych opinii w Google. Każda z nich to dla nas cenna informacja i motywacja do dalszej pracy.

🔹 Bezpieczeństwo i Profesjonalizm: Nasz doświadczony zespół instruktorów i opiekunów dba o to, aby każdy uczestnik czuł się bezpiecznie i komfortowo. Wspieramy rozwój pasji jeździeckiej, jednocześnie zapewniając najwyższe standardy bezpieczeństwa.

🔹 Zgodność z Prawem i Pozwolenia🔗: Nasze kolonie i obozy są organizowane zgodnie z przepisami prawa, posiadamy wszystkie niezbędne pozwolenia i zatwierdzenia (Kuratorium Oświaty, Straż Pożarna, Sanepid), co zapewnia pełne bezpieczeństwo i wiarygodność naszej oferty.

 

Odkryj Naszą Ofertę na rok 2024:

Turnus Rodzaj Turnusu Data Wiek
Ia 🔗 Obóz przygotowujący do egzaminów na odznaki PZJ
brak miejsc!
22.06 – 2.07.2024 10-21 lat
Ib 🔗 Szaleństwo z końmi
brak miejsc!
22.06 – 2.07.2024 10-21 lat
II 🔗 Kolonie z końmi mile widziane Hobby Horse
brak miejsc!
3-13.07.2024 9-14 lat
IIIa 🔗 Obóz przygotowujący do egzaminów na odznaki PZJ
brak miejsc!
14-24.07.2024 10-21 lat
IIIb 🔗 Szaleństwo z końmi
brak miejsc!
14-24.07.2024 10-21 lat
IV 🔗 Kolonie z końmi  Working Equitation dla dzieci 28.07 – 7.08.2024 9-14 lat
V 🔗 Obóz jeździecki Working Equitation dla młodzieży 8.08 – 18.08.2024 10-21 lat
VIa 🔗 Obóz przygotowujący do egzaminów na odznaki PZJ
brak miejsc!
19.08 – 29.08.2024 10-21 lat
VIb 🔗 Vademecum Dresażu
BRAK MIEJSC
19.08 – 29.08.2024 15-30 lub więcej lat

 

NAJLEPSZE W POLSCE OBOZY JEŹDZIECKIE

🌟 CENA JEST TAKA SAMA DLA WSZYSTKICH TURNUSÓW

 

Dołącz do Nas:

Nie przegap okazji – zarezerwuj miejsce już dziś i stań się częścią naszej jeździeckiej rodziny!
Odkryj, dlaczego Klub Jeździecki Huzar to idealne miejsce na Twoje wakacje. ZAPISY I REZERWACJA MIEJSC

Zachęcamy do zapoznania się z pełnym programem obozu oraz dodatkowymi informacjami, które znajdziesz klikając w konkretną ofertę turnusu

 

Mam nadzieję, że każdy znajdzie w naszej ofercie coś dla siebie. My gwarantujemy ze swojej strony profesjonalizm, doświadczenie, zaangażowanie, super warunki socjalne, smaczną kuchnię, wychowane i ujeżdżone konie i wielkie serducho.

Zapraszamy serdecznie, bo warto doświadczyć lata w siodle z Klubem Jeździecki Huzar!

 

Dlaczego u nas?  kliknij

INFORMACJE O OŚRODKU KJ HUZAR
kliknij

Zapraszamy NA WAKACJE Z KOŃMI 🙂

 

Informacje bardziej szczegółowe o  sposobie zamawiania   kliknij

 

 

♘♘♘♘♘♘♘♘♘♘♘♘♘♘♘♘♘♘♘♘♘♘

DODATKOWE INFORMACJE

 

 

             Z radością pragniemy zaproponować niesamowitą okazję, by utrwalić wspomnienia Waszych dzieci z naszego obozu – dodatkową sesję fotograficzną ze znaną i cenioną fotografką, Dominiką Frej.  

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

♘♘♘♘♘♘♘♘♘♘♘

 

KONKURS ZBIERANIA PUNKTÓW

ABSOLUTNYCH HITEM UBIEGŁYCH LAT BYŁ KONKURS ZBIERANIA PUNKTÓW, KONTYNUUJEMY KOCHANI!
I ZNÓW DO WYGRANIA CZAPRAK!

 

♘♘♘♘♘♘♘♘♘♘♘

 

 

NASTĘPNY KONKURS – “NAJLEPSZY FILMIK LUB ZDJĘCIE NA SOCIAL MEDIA KJ HUZAR!
– Jeśli min 10 osób weźmie czynnie udział w konkursie znów będzie PIĘKNY HUZAROWSKI CZAPRAK DO WYGRANIA !!!! NASTĘPNA PEREŁKA DO KOLEKCJI!!

 

 

 

 

 

 

 

 

♘♘♘♘♘♘♘♘♘♘♘

 

Wszyscy miłośnicy koni, zarówno młodzi jak i starsi, z pewnością zainteresowaliby się obozami jeździeckimi. Jest to idealne miejsce, aby pogłębić swoje umiejętności, nawiązać nowe przyjaźnie i czerpać radość z kontaktu z końmi.

♘ Ale czy te obozy są bezpieczne?
♘ Czy spełniają wszystkie wymogi formalne?
♘ Czy są prawidłowo zorganizowane?

To pytania, na które wszyscy rodzice powinni znać odpowiedzi zanim zdecydują się wysłać swoje dziecko na taki obóz.                   CZYTAJ DALEJ….

 

 

 

 

 

 

 

OPINIE NT. NASZYCH OBOZÓW

 

Obóz przygotowujący do egzaminów na odznaki PZJ, Obóz konno fotograficzny, Kolonie konne z modą., Obóz “Konno Dookoła Świata” , Kolonia konno kulinarno-fotograficzna, Kolonia konno plastyczna, Obóz przygotowujący do egzaminów na odznaki PZJ, Szaleństwo z końmi, wakacje z końmi, najlepszy obóz jeździecki w Polsce, kolonie konne, kolonie z końmi, dzieci i konie, w tym sezonie moda i konie, odznaki Polskiego Związku Jeździeckiego, brązowa odznaka, srebrna odznaka, Dominika Frej, Ksenia Samsel, certyfikowany ośrodek jeździecki, profesjonalna nauka jazdy konnej, szkoła jazdy konnej, Huzar, samselowo,, kolonia dla dzieci, wczasy dla dorosłych, obóz jeździecki dla dorosłych, kolonie jeździeckie, kolonie z końmi, wakacje z końmi, kolonie dla dzieci, konie dla dzieci, kolonie dla najmłodszych, najlepszy obóz jeździecki, najlepsza kolonia jeździecka, konie latem, lato z końmi, kolonie na Mazowszu, kolonie blisko Warszawy, kolonia plastyczna, kolonia bajkowa, biomechanika koni, Ksenia Samsel, Marek Samsel, dzieci z końmi, bezpieczne kolonie, topowy obóz jeździecki, najlepszy obóz z końmi, konie konie i konie, www.kjhuzar.pl www.samselowo.pl , Polski Związek Jeździeckie, odznaki Jeździeckie PZJ, skoki, ujeżdżenie, nauka lonżowania, profesjonalny ośrodek jeździecki, najlepsze konie w Polsce, wysoka jakość kolonii, kolonie dla dzieciWorking equitation KJ Huzar wakacje z końmi obóz jeździecki najlepszy obóz w Polsce Najlepsze obozy kolonie dla dzieci i młodzieży