WYCIECZKI JEDNODNIOWE

KJHUZAR DZIECI WAKACJE WYCIECZKI (143)
KJHUZAR DZIECI WAKACJE WYCIECZKI (139)KJHUZAR DZIECI WAKACJE WYCIECZKI (132)KJHUZAR DZIECI WAKACJE WYCIECZKI (126)KJHUZAR DZIECI WAKACJE WYCIECZKI (124)KJHUZAR DZIECI WAKACJE WYCIECZKI (119)KJHUZAR DZIECI WAKACJE WYCIECZKI (50)KJHUZAR DZIECI WAKACJE WYCIECZKI (11)MODA I KONIE KJHUZAR (1)kulinaria KJHUZAR SAMSELOWO (12)KJHUZAR DZIECI WAKACJE WYCIECZKI (155)Samselowo styl zycia (136)Samselowo styl zycia (133)Samselowo styl zycia (130)Samselowo styl zycia (126)Samselowo styl zycia (1)KJHUZAR PASJA SPORT REKREACJA (271)KJHUZAR DZIECI WAKACJE WYCIECZKI (107)kjhuzar dzieci wakacje (4)KJHUZAR DZIECI WAKACJE WYCIECZKI (30)KJHUZAR DZIECI WAKACJE WYCIECZKI (29)KJHUZAR DZIECI WAKACJE WYCIECZKI (25)KJHUZAR PASJA SPORT REKREACJA (258)Indianska Przygoda kolonie KJHuzar (7)KJHUZAR DZIECI WAKACJE WYCIECZKI (71)slider2samselowo klimat restauracja (5)Samselowo styl zycia (4)

WYCIECZKI JEDNODNIOWE

JEDNODNIOWA WYCIECZKA SZKOLNA

Klub Jeździecki Huzar to miejsce, w którym miłość do koni, sportowa rywalizacja, wrażliwość na piękno natury i zamiłowanie do sztuki wzajemnie się przenikają. Ośrodek położony jest w odległości 50 km od Warszawy (40 minut autostradą A2) i 5 km od Żyrardowa. Z jednej strony ośrodka są rozległe łąki, na których świerszcze dają prawdziwy koncert. Konie ganiają się, co wygląda jak zabawa w berka. Z drugiej zaś strony wchodzimy do Bolimowskiego Parku Narodowego. Dookoła pachnie lasem, ziołami i świeżo skoszoną trawą. Powietrze jest niezwykle czyste, a spokój i cisza umożliwiają odprężenie i wypoczynek.

Na terenie Ośrodka znajduje się stajnia z końmi wierzchowymi, ogrodzona i oświetlona ujeżdżalnia, oraz plac zabaw dla dzieci.

W programie imprezy:

Zajęcia z instruktorem jazdy konnej /blok ok. 2-3 godz./:

pogadanka o koniach, sprzęcie jeździeckim itp., zapoznanie się z obsługą koni,
krótka przejażdżka na koniu,
przejażdżka bryczką,
pokaz jazdy konnej z komentarzem,

ognisko z pieczeniem kiełbasek /kiełbaski w cenie imprezy/.

czas wolny – możliwość korzystania z placu zabaw

zakończenie imprezy ok. godz. 14.

Cena imprezy netto –   /bez dojazdu/.

40 osób i więcej     – 25 zł od osoby

30-39 osób            – 33 zł od osoby

20-29 osób            – 45 zł od osoby

10-19 osób           – 75 zł od osoby.

Informacje ogólne: 

Imprezy mogą odbywać się w dowolnym terminie pod warunkiem zamówienia i potwierdzenia w KJ HUZAR z co najmniej tygodniowym wyprzedzeniem.

W celu ustalenia terminów i szczegółów prosimy o kontakt z Ksenią Samsel

tel. 510029179, mail: biuro@kjhuzar.pl

Dlaczego warto przyjechać na wycieczkę szkolną do KJ Huzar?

Po pierwsze, wycieczki szkolne mają charakter kształcący i poznawczy. Wzbogacają one wiedzę o przyrodzie, biologii i hipologii. Nauka na wycieczkach jest bardziej efektywna, bo więcej zapamiętacie niż z lekcji w szkole, gdyż wiedza podana jest w ciekawszej formie.

Po drugie, wycieczki szkolne, nie tylko pełnią funkcję poznawczą i kształcącą, ale również doskonalą kontakty z rówieśnikami.

Ostatnim argumentem jest opinia, że wycieczki pozwalają przyjemnie spędzić czas. Po trudach wytężonej pracy w szkole, możemy odpocząć i zapomnieć o wszystkich obowiązkach, sprawdzianach, czyli o wszystkich stresujących sytuacjach związanych z nauką. Niewątpliwie wycieczki dostarczają uczniom wielu atrakcji. Uczestniczą w ogniskach, dyskotekach, grach o zabawach w plenerze. Przyjemnie jest spędzać wieczór w gronie przyjaciół, porozmawiać, posłuchać zwierzeń, dowcipów i anegdot.
Po przedstawieniu wszystkich argumentów jestem pewna, że wycieczki szkolne, to dobry sposób na spędzenie czasu ze znajomymi, łatwą naukę, poznawanie świata i relaks.

Zapraszamy 🙂

Product Description

 

PRZYGODA Z KOŃMI DLA DZIECI